WhatsApp kapama 2020 (1 Viewer)

Credits
1,469
Rating - 0%
Merhaba dostlar telefonunuz çalındığında WhatsApp hesabını nasıl dondurabilirsiniz onu göstereceğim :)

İlk önce : Yeni bir gmail hesabı açın açtıktan sonra taslak vereceğim taslağı doldurup konu yerini boş Bırakın WhatsApp ekibine gönderin. 1 veya 24 saat içinde size olumlu döneceklerdir.

Taslağımız :

Sayın WhatsApp Ekibi telefonumu kısa bir süre kaybettim ve başkasının eline geçmiş. WhatsApp hesabımdan benim adıma arkadaşlarıma yazıp para istiyorlar , acilen WhatsApp hesabımın devre dışı bırakılmasını istiyorum

Teşekkürler WhatsApp ekibi

Numaram :
Telefon Marka / Model :
Operatörüm :
——-
WhatsApp hesabı olduğu için numarayı zaten bilmeniz lazım numaranın başındaki örnek : 0553 Turk Telekom numarası
Numaradan hangi operatör kullandığı belli olur zaten . Size geriye kalan tek şey telefon markasınız öğrenmek örnek : iPhone 8 Plus bu bilgileri doldurun atın aşağıda ki gibi yanıt gelecektir .
——————————-
Eksiksiz bir şekilde gönderdiğiniz zaman ilk böyle bir mesaj gelir .
————————————————
1 veya 24 saat içerisinde kapanmış veyahut dondurulmuş olacaktır deneyenler lütfen yorulası olumlu veyahut olumsuz denediklerini belirtsinlerACD52DEC-C8BC-49AB-B383-2878262A3DC3.jpeg

Attachments

• 7F0B0D49-D576-459A-B7C3-E4D9F4A2073D.jpeg
    7F0B0D49-D576-459A-B7C3-E4D9F4A2073D.jpeg
    167.7 KB · Views: 13

RealNeo

Real-Neo | @re6lneo
Credits
0
Rating - 0%
bu Method çok paylaşıldı ve işe yarar bir Method açıkcası,ama bazen fatura isteği falan istiyor artık kolay kolay devre dışı bırakılmıyor hesap yani.

• Like
Reactions: Aaa

Aaa

Credits
2
Rating - 0%
Öncelikle merhaba , vpn kullandığım halde + gmail değiştirdiğim halde hep fatura istiyor çözümünü bilen var mı

Users who are viewing this thread