SSS Uyarı puanı nedir? Uyarılırsam ne olur? (1 Viewer)

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
Şöyle bir şey yapabilirsiniz uyarı alan kişinin konulara mesaj ve benzeri işlevleri kapatılabiliyor uyarı puanının bitişi süresince. XenForo destekliyor bunu öneririm.

Credits
41
Rating - 0%
Bilen varsa bu eğitim setleri hangi rütbede indiriliyor ben level 2 olmama rağmen yorum yazamazken gezginler nasıl yazıyor. Yaklaşık 6 aylık üyeyim

𝔸𝔻𝕆ℕİ𝕊

SOYTARIYIM

SOYTARI
Credits
2,348
Rating - 0%
Uyarı puanı, eğer forumda kurallara aykırı işler yaparsanız alabileceğiniz bir ön uyarıdır.

Adminlerin insiyatifine göre üyeye uygulanır.

Artık üyeleri direkt olarak banlamak yerine uyarıp foruma kazandırmayı amaçlıyoruz.

Bu durum hem adminlerin hem üyelerin işine geldiği için uygulamaya karar verdik.

Uyarı puanı cezaları aşağıdaki gibidir.

6 uyarı puanı = 1 gün ban

12 uyarı puanı = 3 gün ban

20 uyarı puanı = 5 gün ban

30 uyarı puanı = Üyeliğiniz kalıcı olarak yıldırılır forum yalnızca sizde çok yavaş çalışır kısacası öldürmez süründürür.

Uyarı puanlarınız silinmez üyeliğinizde kalıcıdır bunu bilerek hareket etmeniz sizin yararınıza olur.

Uyarılarınızı profilinizden kontrol edebilirsiniz.

Örnek sicili kabarık bir üyemiz;

S0eN6L.png
Ellerinize sağlık yine güzel bir karar olmuş

Credits
12
Rating - 0%
Uyarı puanı, eğer forumda kurallara aykırı işler yaparsanız alabileceğiniz bir ön uyarıdır.

Artık üyeleri direkt olarak banlamak yerine uyarıp foruma kazandırmayı amaçlıyoruz.

Bu durum hem adminlerin hem üyelerin işine geldiği için uygulamaya karar verdik.

30 uyarı puanı = Üyeliğiniz kalıcı olarak yıldırılır forum yalnızca sizde çok yavaş çalışır kısacası öldürmez süründürür.

Uyarı puanlarınız silinmez üyeliğinizde kalıcıdır bunu bilerek hareket etmeniz sizin yararınıza olur.

S0eN6L.png
arkadaşlar chat te ban yedim ve ben bi soru sordum aralıklı dakikalarla aynı mesajı 3 kere attım ve arkadaşın biri bana küfür etti karşılıksız kalmadım bende ona ettim inkar yok burası yardımlaşma platformu değilmi ben yardım istedim adam bana küfür ediyor bende ona ediyorum ben banlanıyorum bu nasıl iş arkadaş böyle yardım edermisiniz yetkililer lütfen!

Credits
3,258
Rating - 0%

S0eN6L.png
Açıklayıcı :)

Users who are viewing this thread