TEMA VAKFI - LÖSEV # BAĞIŞ YAP # COİN KAZAN! (1 Viewer)

Credits
98,910
Rating - 100%
Yine bir çok güzel ve anlamlı bir etkinlikle beraberiz. Bağış yapın ve coin kazanın.

Coin kazanımı kapatıldığı için en yakın 1 ocak tarihinden sonra açılması planlanıyor, aynı zamanda yönetim olarak coin satışlarına başlanıldı. Ayrıca üyelerinde coin satış konuları var.

Onların dışında ek olarak bağış yaparak coin kazanabilme olanağınız var. Karşılıksız olarak ta bağış yaparsanız gönlümüzü kazanırsınız.

İki ödeme kanalı üzerinden herhangi bir kuruma bağış yapmanız gerekiyor. Banka ödeme dekontunu bana PM den iletmeniz ve yapılan bağışı konu altına sunmanız istenilmektedir.

Bağış limiti en az 100 TL dir.

Bağış yapan üye 3 arkadaşını etiketlemesi gerekiyor.

BAĞIŞ YAPAN ÜYELERİMİZ !!! (tek tek ana konuda isimler yer alacaktır)

@İbrahim TEMA VAKFINA 100 TL FİDAN BAĞIŞINDA BULUNDU
@#FFFFFF LÖSEV VAKFINA 100 TL BAĞIŞTA BULUNDU
@Burak TEMA VAKFINA 100 TL FİDAN BAĞIŞINDA BULUNDU
@Rainwex LÖSEV VAKFINA 500 TL BAĞIŞTA BULUNDU
@Müptezel LÖSEV VAKFINA 100 TL BAĞIŞTA BULUNDU

Last edited:
Credits
9,485
Rating - 100%
Cebimde su parası dahi yok emin olun ki cebimde azıcık da para olsaydı coin için değil direkt olarak bağış yapardım.Başarılarınızın devamını dilerim <3

İ

İbrahim

Yine bir çok güzel ve anlamlı bir etkinlikle beraberiz. Bağış yapın ve coin kazanın.

Coin kazanımı kapatıldığı için en yakın 1 ocak tarihinden sonra açılması planlanıyor, aynı zamanda yönetim olarak coin satışlarına başlanıldı. Ayrıca üyelerinde coin satış konuları var.

Onların dışında ek olarak bağış yaparak coin kazanabilme olanağınız var. Karşılıksız olarak ta bağış yaparsanız gönlümüzü kazanırsınız.

İki ödeme kanalı üzerinden herhangi bir kuruma bağış yapmanız gerekiyor. Banka ödeme dekontunu bana PM den iletmeniz ve yapılan bağışı konu altına sunmanız istenilmektedir.

Bağış limiti en az 100 TL dir.

Bağış yapan üye 3 arkadaşını etiketlemesi gerekiyor.

BAĞIŞ YAPAN ÜYELERİMİZ !!! (tek tek ana konuda isimler yer alacaktır)

@İbrahim TEMA VAKFINA 100 TL FİDAN BAĞIŞINDA BULUNDU
@#FFFFFF LÖSEV VAKFINA 100 TL BAĞIŞTA BULUNDU
@Burak TEMA VAKFINA 100 TL FİDAN BAĞIŞINDA BULUNDU
@Rainwex LÖSEV VAKFINA 500 TL BAĞIŞTA BULUNDU
@Müptezel LÖSEV VAKFINA 100 TL BAĞIŞTA BULUNDU

Up

Users who are viewing this thread