• Forumdan tam yararlanmak için en Level2 veya Vip rütbesine erişmelisiniz, aksi durumda onlarca kategoriye erişiminiz sıfırdır. Detaylar için Tıkla !
  • To take full advantage of the forum, you must reach Vip rank, otherwise you will have zero access to dozens of categories. Click for details!

TELEFONA ROOT ATMAK (ANDROLİNUX) (1 Viewer)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ
Joined
Aug 3, 2019
Messages
71
Credits
75
Rating - 0%
Öncelikle selamlar bugün sizlere telefona root atmayı anlatacağım fakat dikkatli olmanız konusunda hususlar var mümkünse telefonu fulleyin ve öyle kuruluma başlayın bide root atınca garantisi gider haberiniz olsun uygulamamızın adı KingRoot android telefonumda kullandığım için size bunu tercih ediyorum.


E1600D6C-D211-47EA-A763-E71ABABCE661.jpeg
King Root
link: http://bit.ly/2SMeEgO
21 şubat 2020 olarak son sürümü size link şeklinde paylaşıyorum
İndirdikten sonra apkmızı download klasöründen bulup yüklüyoruz
Sonra ortadaki tuşa tıklıyoruz sonra root a tıkladıkdan sonra tik işareti olacak olduktan sonra rootı atmış oluyoruz ve işlem tamamlanmış oluyor rootlama işlemi bittikten sonrada uygulamaya girerek rootlu olduğunu kontrol edebilirsiniz bu arada şunuda söyleyeyim telefona gerekli araçları kurarak hackleme işlemine uygun hale getirebilirsiniz tercih sizin termux terminalini kurup onda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz beğendiyseniz emeğime karşılık bu konuyu beğenin çeetmmdir:
 
Last edited by a moderator:

Users who are viewing this thread

Top Bottom