Teknik Ve Yazılım Destek (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar Bilgisayar Mühendisiyim daha önce konu açan olmuştu sanırım ama yinede bende içinde olayım :) linux (tüm versiyonlar) windows veya diğer tüm yazılımlarda yaşadğınız tüm sorunlarda veya laptop tablet masaüstü ile yaşadığınız tüm sorunlar veya merak ettiklerinizi yorum olarak veya pm olarak bana ulaştırırsanız profesyonel olarak sizlere bilgi verebilir yardımcı olabilirim iyi forumlar dilerim...

Credits
0
Rating - 0%
ikisi üzerinede eğitim aldım ikisindede profesyonel zaten çalışıyorum php html css jquery python gibi birçok dilide biliyorum ekipte böyle bir eksiğiniz varsa gururla yanınızda destek verebilirim.

Credits
201,695
Rating - 95.2%
ikisi üzerinede eğitim aldım ikisindede profesyonel zaten çalışıyorum php html css jquery python gibi birçok dilide biliyorum ekipte böyle bir eksiğiniz varsa gururla yanınızda destek verebilirim.

Sanırım zamanla sende aramızda yazılım konusunda aktiflik göstereceksin ,sitemiz henüz tam anlamıyla hazır değil ve zamana ihtiyacı var ve zamanla güzel şeyler yapabileceğimizi düşünüyorum.

Credits
0
Rating - 0%
kesinlikle temayı inceledim tek kelimeyle harika grafik olarakda güzel ve tanıtma amaçlı pazarlama yapabilirm reklam için tabi şöyle bişeyde var imhatimi geri planda kalacak şeklde olmamalı herkes bi yerden tutarsa başarırız ben mobil uygulamamızı yaparm tüm müşteri ve tandıklarıma reklam yaparız reklam filmi fragmanı hazırlarım emek vereceğiz hepimiz

I

Isko~

kesinlikle temayı inceledim tek kelimeyle harika grafik olarakda güzel ve tanıtma amaçlı pazarlama yapabilirm reklam için tabi şöyle bişeyde var imhatimi geri planda kalacak şeklde olmamalı herkes bi yerden tutarsa başarırız ben mobil uygulamamızı yaparm tüm müşteri ve tandıklarıma reklam yaparız reklam filmi fragmanı hazırlarım emek vereceğiz hepimiz
Cok ileriye gittin babus sen sakin ol :D az cek aragazi kaciriyon arada bak cok mazot yakiyon :D once guzel projeler yap ve sun sonra bakariz :p

Enver Yalcın

teknik adam
Credits
0
Rating - 0%
Hoş geldin dostum bende elektronikciyim donanım üzerine uğraşıyorum. Kalıcı olan dileğiyle.

Users who are viewing this thread