Tc kimlik no ile telefon bulma (5 Viewers)

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,621
Rating - 100%
Knk Türk telekom ara de ki
*********** tc kimlik nolu müşteriyim buraya diğer telefonumla kayıt oldum. hattımı kaybettim ve eski numaramı hatırlamıyorum.

Sonunu biliyorsun zaten Numaranın
Sonu **** olan numaramı öğrenebilir miyim Türk Telekom gidip geri hattımı almayı deniyecegim diyeceksin oda vericek eğer vermezse de ikna ettirmeye çalış zaten son 4 rakamını biliyorum ne zararı olur falan de

Credits
28
Rating - 0%
Knk Türk telekom ara de ki
*********** tc kimlik nolu müşteriyim buraya diğer telefonumla kayıt oldum. hattımı kaybettim ve eski numaramı hatırlamıyorum.

Sonunu biliyorsun zaten Numaranın
Sonu **** olan numaramı öğrenebilir miyim Türk Telekom gidip geri hattımı almayı deniyecegim diyeceksin oda vericek eğer vermezse de ikna ettirmeye çalış zaten son 4 rakamını biliyorum ne zararı olur falan de
Güzel taktik :) ama subeye yonlendiriyorlar

Credits
28
Rating - 0%
Ben sana adresini bulayım kişinin 😂 git supriz yap
Adresi var bende zaten :D 4 tane rakam gizli sadece turk telekom bayisinde calisan biri olsa forumda aninda buluyor sistemden aslinda. Malesef kimseyi tanimiyorum turk telekomda calisan :(

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,621
Rating - 100%
Adresi var bende zaten :D 4 tane rakam gizli sadece turk telekom bayisinde calisan biri olsa forumda aninda buluyor sistemden aslinda. Malesef kimseyi tanimiyorum turk telekomda calisan :(
O zmn adamın ismini de biliyorsundur soyadını da dimi o zmn bulabilme ihtimalim var adamin Facebook hesabıni bulabilir misin? Sonra bana özelden atar mısın belki bulabilirim

Credits
28
Rating - 0%
O zmn adamın ismini de biliyorsundur soyadını da dimi o zmn bulabilme ihtimalim var adamin Facebook hesabıni bulabilir misin? Sonra bana özelden atar mısın belki bulabilirim
Aslinda bu kisi kiz arkadasimdi 2 3 gun once ayrildik konusmuyoruz soramiyorum o yuzden. Ama tcsi falan bende var. Facesini cok uzun zaman once kapatmisti

Credits
28
Rating - 0%
Hattini degistirmis o yuzden ariyorum telefon numarasini

Users who are viewing this thread