Su Fiyatına Doping hafıza arşivi 5TL (1 Viewer)

Natureza

dolandiriciyim
Credits
183
Rating - 100%
geçen paylaşılmıştı bu verim alamazsın işe yaramaz doping hafızayı satın almadıgın sürece hiçbir halta yaramaz böyle arşivler :D

Credits
271
Rating - 0%
Ücretsiz paylaşılan şeyleri parayla satmaya hiç utanmıyor musunuz?
beleşe var bu formda zaten aq
aga sen bana mı diosun aq zaten spyhackerz in method satışları kısmı var onlar nerden buluo onlara vahiylemi gelio methodlar aq onlarda beleşe bulup parayla satıyo .yani boş yorum atacağına boşver deyip sekmeyi kapatabilirdin ben maksat sohbet muhabbet olsun diye ig e yönlendirdim burda linki versemde fixlenir bişey olurdu niye öyle bişey yapayım ki yani bn brda birsürü kişinin hayat memat fln dedğini gördüm ben niye onlara satayım ki muhabbet ederdim verirdim bilip bilmeden konuşma kardeşim..
----------------------------------------------------------------------------------------
Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar, çözümü Başkalarının huzurunu bozmakta bulur!...

Credits
271
Rating - 0%
geçen paylaşılmıştı bu verim alamazsın işe yaramaz doping hafızayı satın almadıgın sürece hiçbir halta yaramaz böyle arşivler :D
doğru diyosun ama herkesin durumu yok bu arşivlerde okadar kötü değil en azından yardımcı olur bu arada zaten youtubede çok güzel içerikler var insanlar niye dopinge sarmış anlamadım

Users who are viewing this thread