stripe hesap açan ücretli (1 Viewer)

Credits
3,652
Rating - 100%
stripe hesap açabiliyorum ama kim lik de takılıyorum anydesk ile yada onları nasıl geçebileceğimi öğretebilecek varsa ücretli

telegram : rex922

Credits
6,208
Rating - 0%
açarken mi takılıyorsunuz . bende kmlik vb. sorun falan olmuyor. normal kullanımda açıldıktan sonra sıkıntı çıkmaz

Credits
3,652
Rating - 100%
açarken mi takılıyorsunuz . bende kmlik vb. sorun falan olmuyor. normal kullanımda açıldıktan sonra sıkıntı çıkmaz
normal açarken şu sosyal güvenlik numarasını vb giriyorum sonra bana yanlış diyor siz nerden alıyorsunuz onu

telegramdan : rex922

yazarmısınız

Credits
6,208
Rating - 0%
normal açarken şu sosyal güvenlik numarasını vb giriyorum sonra bana yanlış diyor siz nerden alıyorsunuz onu

yazarmısınız
sosyal güvenlik numarası falan gerekmiyor ki bana . siz hangi ülkeden açıyorsunuz ben hiç rastlamadım .

hesap şüpheli kullanımdan kapanırsa kmlik onayı ister ama normal açarken ve kullanırken sorun yaşamadım

Credits
3,652
Rating - 100%
sosyal güvenlik numarası falan gerekmiyor ki bana . siz hangi ülkeden açıyorsunuz ben hiç rastlamadım .

hesap şüpheli kullanımdan kapanırsa **yasak-içerik** onayı ister ama normal açarken ve kullanırken sorun yaşamadım
amerika ile açıyorum siz hangi ülke ile bana bi yardımcı olsanız iletişim filan

Credits
40
Rating - 0%

yazarmısınız
sosyal güvenlik numarası(SSN) Amerika’da ikamet eden vatandaşlar buna sahip olabilir fakat ikamet etmeyenler sanal adres kiralayabilir ordan sahip olursun

Credits
40
Rating - 0%
Eğer sorunsuz bir stripe hesap istiyorsan herhangi bir eyalete şirket aç (vergiler farklılık gösterir) en uygun meksika sanal ofis veya adres (posta hizmetlerine dikkat eden gecikme veya göndermeme gibi olanları seçmeyin) kiralayın. +1 sım kartınız la kayıt işlemleri yapın sonra Amerika’da şirket üzerinde banka hesabı açın sonra iss den ein itn numarası başvurusu yapın bunları yaptığınızda stripe bütün isteklerini yerine getirmiş olursunuz

Users who are viewing this thread