SPY da kimse ilgilenmiyor (1 Viewer)

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
KONUYU BURAYA TEKRAR YAZMIYACAGIM
ÇÜNKÜ MOD'DAN TUT MECTURY'E KADAR ANLATTIM
KİMSE SİKİNE TAKMADI
OLAY OYLE YADA BOYLE SEKILDE KAPANDI
KONUMU BILMEYEN BELKIDE YOKTUR
HEP USTUNE KAPATTINIZ 1 AYDIRDA ÇÖZÜMLENMEDİ
TOKATLANAN BEN OLDUGUM HALDE

3 DEFA BEN BAN YEDİM
ORTALIKTA ŞAMAR OGLANI GIBI GEZDIM

BU BENIM GORUSUMDUR SADECE İLETMEK İSTEDİM

BANLIK BİR DURUM VARSA BUNU GÖZE ALARAK YAZIYORUM ZATEN
BEN OLAYIMDA YETERINCE KANIT DELIL SUNDUM
GORMEZDEN GELINDI

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
paranı spywihte dan isticeksin ?

- paramı verirmisin spywihte ? sana şukadar mühlet vermessen adli işlemler başlatıyorum.

- el cevap: iban at.
Yav bu cevabı veriyormusun cem abi yoksa dalgamı geciyorsun ne dicem sibere ben bu adamda telif scripti aldim pari çarptı vermiyormu dicem ben para istemiyorum tokatci adamin formda gezmesini istemiyorum

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
@Mectruy he biz senin konuna sonuc vermicez bakmicaz kendin ilgilen diyorsaniz onu soyleyin ben ne kendimi yoriyim ne sizi kimin ne olduğu belli olsun kendi işimide bi sekikde halletmeye çalışırım

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Yav bu cevabı veriyormusun cem abi yoksa dalgamı geciyorsun ne dicem sibere ben bu adamda telif scripti aldim pari çarptı vermiyormu dicem ben para istemiyorum tokatci adamin formda gezmesini istemiyorum
bak normalde spywihte banlarız bunda birşey yok, olay şöyle adam sana script vermiş yani sadece apisi patlak script, sen ona api bağlasan script sapa sağlam çalışıyor, şimdi bu eleman neden geri iade etsin sana verdiği sc nolucak ? sen o sc yi sattında en az 1 kişiye , anlıyormusun şuanda demek istediklerimi.

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
bak normalde spywihte banlarız bunda birşey yok, olay şöyle adam sana script vermiş yani sadece apisi patlak script, sen ona api bağlasan script sapa sağlam çalışıyor, şimdi bu eleman neden geri iade etsin sana verdiği sc nolucak ? sen o sc yi sattında en az 1 kişiye , anlıyormusun şuanda demek istediklerimi.
Cem abi onun sc sini satsaydim benim hakkimda burda bir cok sikayet olurdu burda olmasa aracı olan skullza sikayet ederlerdi 2. Olarak bana 1 ay garanti verdi ve bunu telafi etmedi

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
Bak bunların hepsini butun adminlere kanitli ssli şekilde anlattim daha ne yapabilirim istersen tg den sana en basindan ssli kanitli sekilde atayim

Users who are viewing this thread