Öneri İSTEK / ÖNERİ / ŞİKAYETLERİNİZ NELER ? [Tüm spyhackerz üyelerine duyuru] (2 Viewers)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Türkiyenin en büyük hack forumu olarak forum hakkındaki şikayetlerinizi konu altında çekinmeden yazmanızı istiyorum, hakarete varmayan hertürlü eleştirinizi konu altında yapabilirsiniz bizde eksiğimiz nedir görelim ve daha iyi olmak için bu sorunları giderelim.

Örnek:

Sizi rahatsız eden üyeler varmı ?

Rütbe almanız gerektiğini düşünüyormusunuz ?

Genel forum hakkinda sikayetinizmi var bunu belirtin ?

qqsbEQCv.jpg

Last edited by a moderator:

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Türkiyenin en büyük hack forumu olarak forum hakkındaki şikayetlerinizi konu altında çekinmeden yazmanızı istiyorum, hakarete varmayan hertürlü eleştirinizi konu altında yapabilirsiniz bizde eksiğimiz nedir görelim ve daha iyi olmak için bu sorunları giderelim.

Örnek:

Forumdaki eksik kategoriler neler ?

qqsbEQCv.jpg
Esikikimiz Su:
Bi @Mectruy Abimiz Vardi Kac Zamadir Selam Bile Vermiyor. Peki Bizim Eksikliyimiz Ne ?

Credits
100
Rating - 0%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
Bu aralar ana bacı görüyorum ailevi küfürler yasaklansın cezası perma olsun...

Credits
586
Rating - 0%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
kesinlikle artık beni major yapmalısınız çünkü @s0ng0ktrk bile major oldu

Credits
240
Rating - 0%
Hack Tools kategorisi düzenlenebilir ve eklemeler yapılabilir. Forum güvenilir olduğundan istediğimiz aracı oradan indirmek insana rahatlık veriyor. Rütbe sistemi güzel diye düşünüyorum emek veren karşılığını alır :)

Credits
7
Rating - 0%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
master olmak için 2.500 like çok bence rütbe sistemi güncellensin
Forumdaki etkileşime göre gayet düşük bir miktar aslında. Forum coşuyor binlerce üyemiz var emek verip kısa sürede olabilirsin.
Zaten çok yakın tarihte rütbe gereksinimleri güncellendi:
26.08.2020
Rütbe gereksinimleri etkileşim fazlalığından ötürü zorlaştırıldı.
11.09.2020

Master için gereken mesaj sayısı azaltıldı.

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Forumdaki etkileşime göre gayet düşük bir miktar aslında. Forum coşuyor binlerce üyemiz var emek verip kısa sürede olabilirsin.
Zaten çok yakın tarihte rütbe gereksinimleri güncellendi:
26.08.2020
Rütbe gereksinimleri etkileşim fazlalığından ötürü zorlaştırıldı.
11.09.2020
Master için gereken mesaj sayısı azaltıldı.
yani ? benim 2015 den bu yana olan tarihim eskide kaldi? lqn seni dhdgdjdkkdkd

Credits
240
Rating - 0%
Eksik kategori olarak baya önceden sözlük demiştim başka yerde açıldı burda açılmadı. mesela sözlükte genel terimler kısa ve öz anlatılabilir
Evet bencede sözlük sistemi olabilir. Bir terimi tanıtmak için konu açılmaktansa sözlüğe eklemek daha mantıklı olabilir.

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
benim forumda daha iyi yerlerde olmam lazım hani tamam taşşak filan geçiyorum ama bunu sizi güldürmek için yapıyoz ama bunu bazıları yanlış anlıyor amk ertesi gün gelip bana ''eray naber lan yarrraaam'' gibisinden şeyler yazıyo yani bu durum benim psikolojimi bozuyo Mectruy bey

Credits
679
Rating - 0%
benim forumda daha iyi yerlerde olmam lazım hani tamam taşşak filan geçiyorum ama bunu sizi güldürmek için yapıyoz ama bunu bazıları yanlış anlıyor amk ertesi gün gelip bana ''eray naber lan yarrraaam'' gibisinden şeyler yazıyo yani bu durum benim psikolojimi bozuyo Mectruy bey
o kadar ban yemene rağmen hala forumdasın :D daha ne istiyorsun be

Users who are viewing this thread