@Nulletsio Hakkında Şikayet !! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,301
Rating - 0%
Dün Gece 1 Temmuz 1-2 Gece Gibi Azure Satın Aldım Fakat Azuresi Patlak Durumda Ve Hiç Birşey Olmuyor Abonelik Açmıyor Gecede Yazdım Siklemedi Bugünde Yazdım Patlaşmissiniz diyor halbuki abonelik olmuyordu ve şuan yönlendirme yapıyor gereksimin yapılmasını arz ediyorum
Screenshot_2022-07-02-14-34-31-386_com.android.chrome.jpg

Credits
1,798
Rating - 33.3%
Öncelikle azureyi alexa arkadaşımdan aldım ve 2 3 tane daha var nerdeyse 3 4 aydır kullanıyorum. Azure kullanan herkes bilir ki çok fazla sıra dışı hareket yaparsan free kullanım kapatılır, hesaba 3 4 kişi giriyor şifre değiştirmeye çalışıyorlar bu sikiğin satmaya çalıştı lavuk girmeye çalışıyor maile kod düşüyor azure de olan makineyi siliyorlar kaynak oluşturuyorlar sonra abonelik iptal oldu diyorlar sen bu kadar şeyi 30 dakika içinde yaparsan abonelik iptal olur zaten sanal kartla geçiyoruz bana da garantisi var mı diye sormadın kendi hatanızı bana yıkmaya çalışmayın :D iyi günler diler kaçıyorum ben

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
Öncelikle azureyi alexa arkadaşımdan aldım ve 2 3 tane daha var nerdeyse 3 4 aydır kullanıyorum. Azure kullanan herkes bilir ki çok fazla sıra dışı hareket yaparsan free kullanım kapatılır, hesaba 3 4 kişi giriyor şifre değiştirmeye çalışıyorlar bu sikiğin satmaya çalıştı lavuk girmeye çalışıyor maile kod düşüyor azure de olan makineyi siliyorlar kaynak oluşturuyorlar sonra abonelik iptal oldu diyorlar sen bu kadar şeyi 30 dakika içinde yaparsan abonelik iptal olur zaten sanal kartla geçiyoruz bana da garantisi var mı diye sormadın kendi hatanızı bana yıkmaya çalışmayın :D iyi günler diler kaçıyorum ben
+ REF leonla sikiştik bide şey KONUŞMA LAN

ezmemo 

Love it or go
Credits
3,893
Rating - 100%
Alexa adlı kullanıcı konuya davet edilsin

Credits
13,693
Rating - 100%
1. sanal makıne neden acıldı bunu cevaplar mısın @Nullestio
2. sanal makıne acımından dolayı patlamış olabilir , azure de böyle sorunlar var ne kadar zamanda kapanacagı bellı degıldır

Credits
1,798
Rating - 33.3%
1. sanal makıne neden acıldı bunu cevaplar mısın @Nullestio
2. sanal makıne acımından dolayı patlamış olabilir , azure de böyle sorunlar var ne kadar zamanda kapanacagı bellı degıldır
hocam makineyi abonelik testi için deniyorum çünkü sorun çıkmasın ve hiç bir sorun yoktu kendinde dediğin gibi ne zaman kapanacağı belli değil o yüzden bir güvence de vermedim ama azure de sıradışı hareketler yaparsan kapanacağı belli bunlara bunların yaptıkları da dahil

Credits
13,693
Rating - 100%
hocam makineyi abonelik testi için deniyorum çünkü sorun çıkmasın ve hiç bir sorun yoktu kendinde dediğin gibi ne zaman kapanacağı belli değil o yüzden bir güvence de vermedim ama azure de sıradışı hareketler yaparsan kapanacağı belli bunlara bunların yaptıkları da dahil
sanal makına musterı ıstemedıkce acamazsın. Bu azurenın süresini azaltır veya direk kapattırır. sıradısı haraket yaptıklarına dahide ss gönder

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread