Müşteride Olsa İyi Seçin :) (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Buğra

APTAL BİR İNSANIM
Credits
6,917
Rating - 100%
Herkese Hayırlı Akşamlar SpyHackerz Ailesi Hiç Uzatmadan Direk Konuya Gireceğim Kimsenin Huzurunu Bozmak İstemiyorum.

Yaklaşık 1 Aydır @Cosova Türkoğlu İle İş Yapıyoruz Bana Müşteri Getiriyor Hesabı Kapatıyorum Ayda Yılda Bir Ödeme Alıyorum.

Çocuğun Parası Yoktur Diye 40Tl Alıyorum Hesap Başı.

Herkes Bilir Kimseye İndirim Yapmadım 60Tl Sabit Fiyata Kapatıyorum.

Bundan 3 4 Gün Önce Form Spam Demeye,Kapatmamaya Başladı Ama Biz Bunun Farkında Değiliz.Berkana Diyorum Bugün Kapanır Yarın Kapanır Form Kapalı Spam Diyor.Diyorum Ama Berkan Bey Bunlara İnanmıyor Yok Şu Vuruyor Beni Kandırma,Yok Şu Şu Zamanda Vurmuş Beni Kandırma.Olum Cem Abi Bile Başka Forumdan Bana Müşteri Yönlendirdi,Hadi Geçtim Onuda Profilime Girip Bir Bak.

3 Gün Önce 1 Tane Hesap Attı Kapattım,Ödemeyi Alıyım Atıcam Dedi.Ertesi Gün Sevgilim İle Buluşucam.Tamam Dedim.

Sevgilim İle Kafeye Gittik Yemek Falan Yedik Baktım Kartta 17tl Var. Forumda Bir Arkadaş Vardı Yemek Yiyicem 5Tl Atabilen Varmı Dedi 5tl Yi Ona Attım.Lan Dedim Napıcam Ben.Berkan Yazdı Papara At Ödemeyi Aldım Diye.Bundan Öncede Berkanın 3 4 Tane Hesabını Kapattım Yok Ödeme Atmıyor Adam,Yok Adam Başkasına Kapattırmış Böyle Dedi Sorun Yok Dedim 5 Kuruş Parada Almadım.Berkana Dedim Kız Arkadaşımlayım Dedim,Tamam Ozaman 60tl Atıyım 2 Hesap Daha var Kapanıcak Dedi Çocuğun Parası Yoktur Dedim Hiçbir zaman İstemedim O Ödeme Alamadım Dediği Hesapların Parasını.

Attı 60tl Yi Akşam Eve Gidiyim Kapatmazsam 0r0spu Çocuğuyum dedim.

Neyse Gittim Eve Deniyorum Deniyorum Form Kapalı,Arkadaşa Atıyorum Form Kapalı Diyor Meğersek Method Fix Yemiş.Yakup Arkadaşımıza Da Sorabiliriz Almanya Methodu Fix Yedi Mi Yemedi Mi? Konunun Altına yazarsın sen.

Hergün Her saat Başı Deniyoruz Form Kapatmıyor Hesabı. Berkan Dedim Method Fix

Söz Verdin Kapatıcaksın Diyor.Kapatmazsan paramı Geri At Diyor Tamam Para Pulu S1ktir Ettim Zaten 1 Tane Hesabı 60tl Ye kapatıyorum.Adamlık Ettim Önceki Hesapların Parasını İstemedim Senden.

Bugün Girdim Foruma Buğra Hesapları Kapat Seni Rezil Ederim Diyor.

Rezil Edeceği Şeyde Kapatmazsam 0r0spu çocuğuyum dediğim Mesaj

Method Kapatmıyor Diyorum s1ke s1ke kapatıcaksın Söz verdin diyor Method Kapatmıyor Diyorum Kapatıcaksın Diyor.

Paranı Geri Atıyım Diyorum İade İstemiyorum Hesapları Kapat Diyor.

Lan Method Kapatsa Zaten Kapatıcam Kapatmıyor Diyorum
S1ke Sike Kapatıcaksın Seni Rezil Ederim Diyor

1 Hesaptan Aldığım Fiyat 60Tl Berkancım
Kime Sorarsan Sor Hiçbirine İndirim Yapmadım.

Gelmiş Chate Hesapları Kapatıcaksın Sevgilin İle Harca Diye Fazla Para Attım Diyor çee attığı para 60tl bakın 500 600tl atsa tamam eyvallah 1 hesabı 60tl ye kapatıyorum ne yani bu şov

işine gelmeyen mesajları silmiş arkadaş ss ile kanıtlamak isterdim ama ağağağağağağ

30Tl Ye Muhtaç Kalacağını Bilsem Vallahi Billahi Almazdım Paranı

Bu Konuyu Sırf O açmadan Açıp Kendimi İfade Ediyim Diye Açtım.Çoğu Kişi İle Ticaretim Oldu 30Tl İçin Yapılacak Hareket Değildi,Kavga Etmek İstemiyorum Dediğin Hesapları Kapatıveriyim Aramız Düzelsin Diye Yakuptan Method Aldım Attım Form Nasibinde Yokmuş Demekki.Kimseyi Aşağılamak VS. Değil Amacım Çok Lazım Galiba 30tl Yarın Atacağım Paranı İgnore Atıyorum Dahada Muhatap Olmayalım.Bi Dostluğumuz Varsa Bunu Sen Bitirdin Ben Asla Paranın Lafını Yapmadım Sana :)

Mesajların Çoğunu Silme Amacını Da Anlamadım Ama Canın Sağolsun Adamlık Yapıp 60Tl Falanda Atmadın O 60Tl benim Hakkımdı Hakkımı Aldım. Method Fix Yrmişse Bu Benim Suçum Değil Ben o 2 Hesaptan Para Almıyordum senden Benden Alacağın bi 30tl n falanda yok.Adam Olsan 50 60tl İçin Dostunu Satmazsın Diyecek Birşeyim Yok :)

Buğra

APTAL BİR İNSANIM
Credits
6,917
Rating - 100%
30Tl Ni Atıcam Yarın çakma soşıl medyacı

Credits
0
Rating - 0%
En az 20 adet hesap kapattırmışımdır hiçbir problem yaşamadım önce iş sonra ücret şeklinde çalıştık sonuna kadar güvenilir bir arkadaşımız kardeşimizdir

Credits
4,365
Rating - 100%
60tl'ye kapatman beni ilgilendirmiyor sana para lazımdı ve ben 30tl atacağıma 60tl attım sevgilinle gez diye ve 2 tane fazladan hesap kapatmanı söyledim yani kapanıcak hesabın ücretini önceden attım buraya kadar sorun yok
qwewq.PNG
Üstdeki ss'de göründüğü gibi bir teklif sundum ve kabul etti önceki işlemlerde 60tl alman beni ilgilendirmiyor ben sana bir şık sundum sende kabul ettin.
qweqwe.PNG
sende biliyorsun ki önce senden para iadesi istemedim hesapları kapat aramızdaki sorun kapansın dedim 30tl'lik kardeşim dediğim kişiyle aramı bozamam chattede dedim instada'da sana bunu dedim zaten.
KONU SENİN SÖZ VERİP OROSPU ÇOCUĞUYUM Kİ KAPATICAM DİYİP KAPATMAMAN çee

Buğra

APTAL BİR İNSANIM
Credits
6,917
Rating - 100%
60tl'ye kapatman beni ilgilendirmiyor sana para lazımdı ve ben 30tl atacağıma 60tl attım sevgilinle gez diye ve 2 tane fazladan hesap kapatmanı söyledim yani kapanıcak hesabın ücretini önceden attım buraya kadar sorun yok
View attachment 23751
Üstdeki ss'de göründüğü gibi bir teklif sundum ve kabul etti önceki işlemlerde 60tl alman beni ilgilendirmiyor ben sana bir şık sundum sende kabul ettin.
View attachment 23752
sende biliyorsun ki önce senden para iadesi istemedim hesapları kapat aramızdaki sorun kapansın dedim 30tl'lik kardeşim dediğim kişiyle aramı bozamam chattede dedim instada'da sana bunu dedim zaten.
canım benim method kapatmıyor diye 3 gündür avaz avaz bağırıyorum sana ya sen anlamıyorsun ya ben anlatamıyorum sana Method fix diyorum hesapları kapat diyorsun İşleme Aldık zaten hesaplarını method fix yediği için kapanmadı hesapların

Credits
4,365
Rating - 100%
canım benim method kapatmıyor diye 3 gündür avaz avaz bağırıyorum sana ya sen anlamıyorsun ya ben anlatamıyorum sana Method fix diyorum hesapları kapat diyorsun İşleme Aldık zaten hesaplarını method fix yediği için kapanmadı hesapların
seninle o methodu kullanan @yakupisback ve @Ufuk niye kapatıyor hesapları sen o methodu onlardan aldın hadi onuda geçelim bana kapatamıyorum diyorsun fix diyorsun ama story atıyorsun?

Credits
0
Rating - 0%
View attachment 23751
View attachment 23752
Bak kardeşim ben burada aktif birisi değilim Buğra tanır ne iş yaptığımı bilir Buğra kardeşimiz sana orda hesabı kapatmak için elinden geleni yapacağı manasında söylemiş bir nevi yemin etmek gibi

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
konu çok garip, içine girsem çıkamam. iyi geceler

Credits
7,852
Rating - 0%
Cihan fixlemiş ama daha dün fix yemiş çocuğun kendisi söylüyor hatta ben cihana discord seslisinde söyledim fix yediğini @Cihan kendiside söyliyebilir
Bana fixledigini Berkan söyledi beni olaya kapatmayın Buğraya çok iş verdim hiçbir sıkıntı çıkartmadi canım benim @Porezyakup bana verdiğin method mu ? Buğraya verdiğin ?

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
Bana fixledigini Berkan söyledi beni olaya kapatmayın Buğraya çok iş verdim hiçbir sıkıntı çıkartmadi canım benim @Porezyakup bana verdiğin method mu ? Buğraya verdiğin ?
aha cihan geldi aga olay büyür

Jins

Dolandırıcı
Credits
125
Rating - 50%
iyi geceler aga muck bb

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread