• Forumdan tam yararlanmak için en Level2 veya Vip rütbesine erişmelisiniz, aksi durumda onlarca kategoriye erişiminiz sıfırdır. Detaylar için Tıkla !
  • To take full advantage of the forum, you must reach Vip rank, otherwise you will have zero access to dozens of categories. Click for details!

Merhabalar seri bakarsanız sevinirim (1 Viewer)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ
Credits
0
Rating - 0%
t4219305kegd

Birinin kartı gruplarda dolaşıyordu kadına yazdım benden şüphelenirmi başıma birşey gelirmi (yabancı no dan yazdım)

Credits
5
Rating - 0%
t4219305kegd

Birinin kartı gruplarda dolaşıyordu kadına yazdım benden şüphelenirmi başıma birşey gelirmi (yabancı no dan yazdım)
Yabancı no dan yazman iyi olmuş süphelenceğini sanmam zaten bilgilendirme amaçlı atmışsın

Credits
0
Rating - 0%
İyi yürek yemişsin kadın kartımdan para gitti diye dava açabilir veya şikayette bulunur banka dava açar. Yani şuan sen o karttan para harcamasan bile suçlu durumuna düşersin.

End

Credits
107
Rating - 0%
Güzel davranış hiç bir şey olmaz. Çalan adam uyarır mı hiç Akıl var mantık var :d

Credits
0
Rating - 0%
Davranışın takdir edilesi bir davranış ama iylik yaramıyor millete hangi grupta dolaşıyorsa o bilgiler tekrar o gruba gir ve paylaşan kişinin bilgilerini ss al fake profilse bile ss al ve konunun da ss'ini al başka türlü zor yırtarsın

Users who are viewing this thread

Top Bottom