@mdcmediaa Ticaret Bildirimi (1 Viewer)

Credits
1,125
Rating - 0%
forum kültürünüz nedir bilmiyorum ama Böyle birşey yok Bu ne amk gibi cümleler yazmaniz çok absürt geldi açıkcası

ticaret başarılı

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
forum kültürünüz nedir bilmiyorum ama Böyle birşey yok Bu ne amk gibi cümleler yazmaniz çok absürt geldi açıkcası

ticaret başarılı
bende yarın 2 -3 tane multi hesap acıyorum konu acıyorum onaylıyor musun diger hesapla onaylıyorum ticaret basarılı bitti.
bırakın artık su cag dısı yöntemleri yenilikci ve gercekci olun !

Credits
1,125
Rating - 0%
bende yarın 2 -3 tane multi hesap acıyorum konu acıyorum onaylıyor musun diger hesapla onaylıyorum ticaret basarılı bitti.
bırakın artık su cag dısı yöntemleri yenilikci ve gercekci olun !
Adminler ile konuşalım ipler ortada. Eğer ki multi çıkmassa quit atıp birdaha girmeyeceksin çıkarsan ben sileceğim hesabı 😆😆 Var mısın

Credits
990
Rating - 100%
XSÜCLŞDSÜLDVŞDSLŞVÜLŞDSVÜLDSĞPLDSÜLĞPVÜLDSVÜLDVÜLDSÜVLDSÜLĞPVÜĞPSLDVÜLSDVÜĞPLDSÜĞVPÜĞPDSLVÜĞPLSDÜĞPSDÜLĞPVÜLĞPDSVÜĞLPDSÜVĞPLDSÜĞLPVÜDSLĞPVÜLĞPDSVLÜĞPDSVÜLĞPSDÜLĞPVÜPĞLSDVÜĞPLSDVĞPLSDVĞPLÜSDĞPLVDSLVLŞÜĞSDVÜĞPSDÜĞPVÜSDĞPVÜĞPDSVÜĞPDSVÜĞPÜVĞSÜDĞVÜSDĞVÜĞSVŞĞÜSŞSDVÜŞĞSVŞSDÜŞVSÜŞVŞSDVŞSŞSŞVDSŞPÜASŞPASDŞPÜASŞDPASÜPDAŞPDAPŞSDŞPASDŞPASDŞPASPD

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Adminler ile konuşalım ipler ortada. Eğer ki multi çıkmassa quit atıp birdaha girmeyeceksin çıkarsan ben sileceğim hesabı 😆😆 Var mısın
ben sen multi yapiyorsun demedim dedigin sey olsa bunun acigini kullanacaklar kastinda ornek verdim daha bunu anlamayacak kadar kafan geride

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
İmkanı yok o hep girer çıkmaz asla burdan kendi isteğiyle dkwmkdkwjsj
sende isini yap tahrik etme milleti ergen bakalim beni haksiz yere banlatmak icin elinden neleri vericeksin çee

Users who are viewing this thread