• Forumdan tam yararlanmak için en Level2 veya Vip rütbesine erişmelisiniz, aksi durumda onlarca kategoriye erişiminiz sıfırdır. Detaylar için Tıkla !
  • To take full advantage of the forum, you must reach Vip rank, otherwise you will have zero access to dozens of categories. Click for details!

LoL Profile Tool - Change Rank, Profile Background and Summoner Icon [July 2020] (1 Viewer)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ
Credits
0
Rating - 0%
LoL Profile Tool

ENG:
This program indicated icon replacement, background replacement and purchase dates of champions and skins in your account. There is absolutely no risk of ban.
TR:
Bu program simge değiştirmeye,arka plan değiştirmeye ve hesabınızdaki şampiyonların ve skinlerin satın alma tarihlerini göstermektedir. Kesinlikle ban riski yoktur.

Screenshot_1.png
NOT: Değiştirdiğiniz simgeler, arkaplanlar, ranklar vs başkalarında da gözükmektedir.

Download
Virüs Total

İyi Forumlar ..​

Credits
0
Rating - 0%
oyun ile ilgili boulm bulamadım dıger acdım kusura bakmayın sorun olmaz ıse oyun bolumune acabılırmısınız :)

Lav3y 

https://t.me/lav3y
Credits
572
Rating - 0%
İlk konularımda bunun manuel yapılışını paylaşmıştım bu baya kullanışlı gözüküyor

Users who are viewing this thread

Top Bottom