SSS Konu açma butonu yok, konu açamıyorum. (1 Viewer)

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Merhaba spyhackerz üyeleri.

Şu son 2 3 günde duyduğum en çok şey “Konu açamıyorum, konu açma butonu yok.” Bunun çözümü aslında basit. Konuyu açacağınız kategoriye girip, konu aç butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Örneğin;
https://spyhackerz.org/forum/forums/sikayetler.178/ kategorisine girin, konu aç butonunu göreceksiniz.

Yaşadığınız sorunları bana ve diğer yöneticilerimize bildirmekten çekinmeyiniz.

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,580
Rating - 100%
Merhaba spyhackerz üyeleri.

Şu son 2 3 günde duyduğum en çok şey “Konu açamıyorum, konu açma butonu yok.” Bunun çözümü aslında basit. Konuyu açacağınız kategoriye girip, konu aç butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Örneğin;
https://spyhackerz.org/forum/forums/sikayetler.178/ kategorisine girin, konu aç butonunu göreceksiniz.

Evet bende görüyorum soruyor herkes söylemeye çalışıyorum çoğu kişiye

, ama aslında bunun yerine eski mantığa geri dönsek daha iyi değil mi 🤔

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
şikayet konusu açmak yasak diye biliyor herkes soytarı rütbesinden dolayı kural değişti mi ?

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Boş, kanıtsız şikayet konusu açmak yasak. Kanıt varsa sorun yok.
şikayetsiz konu açmıyor ki kimse senin anlatmak istediğin sadece dolandırıcı şikayet konuları açmak serbest onun dışında her şey yasak şu an forumda

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Başka neye şikayet açacaksın kardeşim bize mi?
forumda gerek yönetimde kural çiğneyen taraf tutan olur gerek normal üye size hakaret eder,forumda millete sataşır küfür eder vs. adminler yoğunlukta göremez raporları vs. vs. sen niye hemen gerilip öyle algıladın ki şimdi üzdün beni :(

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
forumda gerek yönetimde kural çiğneyen taraf tutan olur gerek normal üye size hakaret eder,forumda millete sataşır küfür eder vs. adminler yoğunlukta göremez raporları vs. vs. sen niye hemen gerilip öyle algıladın ki şimdi üzdün beni :(
Ben dahil tüm admin & coadmin & üst yönetimin Pm’leri açık. Üye şikayeti dışı bir sorunda bizlere PM üzerinden yazabilirsiniz.

Users who are viewing this thread