• Forumdan tam yararlanmak için en Level2 veya Vip rütbesine erişmelisiniz, aksi durumda onlarca kategoriye erişiminiz sıfırdır. Detaylar için Tıkla !
  • To take full advantage of the forum, you must reach Vip rank, otherwise you will have zero access to dozens of categories. Click for details!

Elveda (2 Viewers)

KONULARI OKUMAK İÇİN COİN BAKİYENİZ YOK İSE , COİNİ BU URL DEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

Derce 

Even her dream was beautiful.
Credits
28,387
nerden başlasam bilmiyorum. artık hayat boka sarmaya başladı. üni için biriktirdiğim parayı makine alıp değerlendirmek istedim ve sonucunda 22k tokat yedim. şuan cidden ne yapacağımı bilmiyorum. şu son 15 gündür hayat o kadar kötü gidiyor ki tahmin edilemez. artık her şeyin sonuna gelmiş bulunmaktayım..

kimi kırdıysam hepsinden özür diliyorum. sizleri seviyorum hakkınızı helal edin . allaha emanetsiniz..

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
11,870
22k 4 aylık askeri ücret, hayatını karalar bağlayacagin bir rakam değil, üniyi 1 sene ertele. Önünde koskoca 1 yıl var çok şey basaririsin , yakışmıyor senin gibi genç bir adama küçük Emrah şarkısı koyup veda etmek , ama yok illaki ben bittim gidiom diyorsan götünü si.keyim. çee

Credits
139
nerden başlasam bilmiyorum. artık hayat boka sarmaya başladı. üni için biriktirdiğim parayı makine alıp değerlendirmek istedim ve sonucunda 22k tokat yedim. şuan cidden ne yapacağımı bilmiyorum. şu son 15 gündür hayat o kadar kötü gidiyor ki tahmin edilemez. artık her şeyin sonuna gelmiş bulunmaktayım..

kimi kırdıysam hepsinden özür diliyorum. sizleri seviyorum hakkınızı helal edin . allaha emanetsiniz..

22k 4 aylık askeri ücret, hayatını karalar bağlayacagin bir rakam değil, üniyi 1 sene ertele. Önünde koskoca 1 yıl var çok şey basaririsin , yakışmıyor senin gibi genç bir adama küçük Emrah şarkısı koyup veda etmek , ama yok illaki ben bittim gidiom diyorsan götünü si.keyim. çee
Hayattaki iniş çıkışlı yollar bizi hedefe daha kısa sürede götürür

Elessya 

Siyahların Tam İçindeyim'
Credits
658
22K Tlcik için intihar edende ne bilim, DEKONT & Konuşmalar Varsa Dava Açsan Daha Fazlasını Alıyon

Credits
219
Geçmiş olsun kanka para gelip geçici daha büyük miktarlar kazanırsın umarım normal bu kadar üzülmen o kadar emek var tabi ama yerden kalkmanda gerek.

Users who are viewing this thread

Top Bottom