ekran kartı (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
arkadaşlar size bişi sorcam şimdi ben pc ye format attım gta 5 felan acıyodu pc neyse sonra formatı atınca ekran kartı amd nın son surumunu yukleyemıyorum kaldırmıyo bu durum pc ye format atmadan onca ındırıyodum bunun sorunu ne olabılır ve arada oyunlarda felan oluyo eskıden gta 5 ı hıc oyundan atmadan oynuyodum suan 10 dakka oynuyo ve oyunda atıyo saol atta ekran kartı yanıt vermedı ve ekran kartı kurtarıldı gıbı bişiler yazıyo bılen varsa yardım edebılırmıs bıde ekran kartı sureklı deişiyo ayarlarda dxdiag a girdigimde
a38bjz.png

Bug

Credits
2
Rating - 0%
Önceki işletim sistemi kaç bit idi. Ekran kartının yazılımını bir alt sürüme indirge, tekrar dene.

Credits
0
Rating - 0%
Yanlış anlamadım değil mi ? Daha önce kaldırıyordu aynı programı kuruyorsun kaldırmıyor şimdi ?

Bu soruna bir kaç açıdan bakabiliriz.

1. Bilgisayar masaüstü ise yakın zamanda kasayı açmış ekran kartını oynatmış olabilirsin. Eğer öyleyse onu kontrol et.

2. Ram konuya dahil olabilir alakasız ama bu tür sorunlar baş gösteriyor. Ram skotlerini değiştir tam kontrol yap. Bilgisayardan tamamen ekran kartını kaldır emin ol tamamen kalktığına daha sonra resmi siteden uygun bit değerinde indir kur.

3.Ekran kartlarında çakışma olayıda olabilir. Genelde sık olan bir şey değildir ama onboard ile manuel kurulum çakışabilir.

Benden sana tavsiye, kasayı kontrol et masaüstü ise daha sonra temiz bir format at ve resmi sitelerinde uygun bit değerlerinde tek tek indir.

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Yanlış anlamadım değil mi ? Daha önce kaldırıyordu aynı programı kuruyorsun kaldırmıyor şimdi ?

Bu soruna bir kaç açıdan bakabiliriz.

1. Bilgisayar masaüstü ise yakın zamanda kasayı açmış ekran kartını oynatmış olabilirsin. Eğer öyleyse onu kontrol et.

2. Ram konuya dahil olabilir alakasız ama bu tür sorunlar baş gösteriyor. Ram skotlerini değiştir tam kontrol yap. Bilgisayardan tamamen ekran kartını kaldır emin ol tamamen kalktığına daha sonra resmi siteden uygun bit değerinde indir kur.

3.Ekran kartlarında çakışma olayıda olabilir. Genelde sık olan bir şey değildir ama onboard ile manuel kurulum çakışabilir.

Benden sana tavsiye, kasayı kontrol et masaüstü ise daha sonra temiz bir format at ve resmi sitelerinde uygun bit değerlerinde tek tek indir.

diz üstü format attım ama olmadı gta 5 ı sıldım zaten

Users who are viewing this thread