DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YAŞLI KURT! (1 Viewer)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YAŞLI KURT!

Biz seninle, her gün bir yaşımıza daha giriyoruz.. Gerek öğrendiklerimiz, gerek öğrettiklerinle çee
Bugün ise, bir yaşına sen giriyorsun, yaşlı kurt tahtını kimseye bırakmayacak belli ki çee

1660768723946.png

SkullZ: Abilerin abisi, bu forum bizlere yaptığı sayısız iyilikten sadece bir tanesi. Kalbin kadar iyi yıllar seninle olsun abi, Allah neşeni ve huzurunu hiç bozmasın, nice mutlu yıllara, beraber bol başarılara

Anarchosa: Doğum günün kutlu olsun öz abim. Bu arada cidden yaşlanıyorsun kkkk yıllar geçtikçe yaşlı kurt lakabının daha çok hakkını veriyorsun. En kötü zamanlarda bile birbirimizin yanında durmaya yemin içtik. Belki ailemden daha çok senle konuşup, vakit geçirmişimdir. Güç birlikten doğar. Her zaman birlikte olalım. İyi ki varsın iyi ki doğdun Mec Fucking Truy

@SpyDark : Büyük Üstad.. Dogum günün kutlu olsun nice mutlu, sağlıklı senelere herşey gönlünce olsun..

@Neyron : Abimiz,her zaman form ve üyeleri için güzel işler yapan, adaletli karar veren Mectruy,iyi ki doğdun yeni yaşında sana bol başarı arzu ediyorum.

@Zafiyetsiz : Doğum günün kutlu olsun cem abi , Spyhackerz hepimiz için bir yuva ve gerçek bir aileyi temsil ediyor , iyi ki varsın
❤️

Find.eda: Bizim için bir yöneticiden daha çok cidden abi gibisin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun cem abi. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara yaşlı kurtt
🤎

@Nephthys : Foruma girdiğimden beridir hayatıma katmış olduğun beni bir aile gibi sevip saydığın değerini eksik etmediğin icin sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum Hep bana güvendiğin için teşekkür ederim Beni kolladığın ve hep yanımda olduğun için minettarım iyiki doğdun abi Nice mutlu yıllara seni çok seviyoruz bizli senelerin olsun inşallah doğum günün kutlu olsun
💗

@Lexie : Mükemmelliyetci kusursuzu yakalama gayretin, sıcak ve samimi tavrın hep daim olsun. Sevgimi saygimi hayranlığımı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır kartal yürekli adam! Yeni yaşında tüm güzellikler saglıklı ve huzurla yaşaman dilegiyle, bi hackerdan daha fazlası.. iyiki doğdun.
🤍
🖤

@baDsectQr

her yere, her kese dalar getirir önüne koyarım idolümsün kardeşim, mutlu seneler yaşlı kurt @Mectruy

Last edited by a moderator:

Felix

..
Credits
0
Rating - 0%
doğum günün kutlu olsun yaşlı kurt nice sağlıklı senelerin olsun

RootDeviL 

𝕶𝖎𝖓𝖌 𝕺𝖋 𝕾𝖊𝖔
Credits
4,868
Rating - 0%
Doğum gününüz kutlu olsun nice güzel senelere :)

Kartal 

la vie en rose
Credits
0
Rating - 0%
Doğum günün kutlu olsun yaşlı kurt.

Kartal’dan selamlar…..

Users who are viewing this thread