Discord Sunucusu (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

HackNology

Esskeetit......
Credits
0
Rating - 0%
Discord yerine skype olsa daha iyi olmaz mı ?

N

Nobody

skype olabilir

HackNology

Esskeetit......
Credits
0
Rating - 0%
Valla bana kalırsa skype kullanıcısı fazla olduğu için forumda skype kullanmak daha iyi

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
güzel olabilir ayarlamaları bot vs benim arkadaş var bilgili halledebilir o

Credits
0
Rating - 0%
mekturi amdinin izni olur ise C yeteneklerimi kullanarak bi chat client - server yazabilirim. öyle daha güvenli olur @Mectury amdin yorumlarını bekliyeahh

B

Byb!r@

beyler ben Discord u 2 sene gibi süreyle kullandım mta oynarken zorunluydu bence güzel fikir ben kurmayı biliyom. Içine şifreleme sistemide koyabilirim
kısacası siz isteyin yeter. !

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
mekturi amdinin izni olur ise C yeteneklerimi kullanarak bi chat client - server yazabilirim. öyle daha güvenli olur @Mectury amdin yorumlarını bekliyeahh
bak demek istediğim şey yap şöyle güzel bişey kullanalım bence güzel olur

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Grup olarak skype , iletişim olarak icq derim ben. discord sesli herkes konuşmak istemez vs.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Grup olarak skype , iletişim olarak icq derim ben. discord sesli herkes konuşmak istemez vs.
sesli ve yazı chat olarak grup oluşturabiliriz yönetim odası vs gibi birçok seçenek var bence görsel olarakta discord daha iyi

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
kendime oyun sunucusu kuracaktım aklıma burdaki dc konusu geldi oyun sunucusnu editleyip spy deneme yaptım bi görün discordu diye şimdi tekrar oyun sunucusna çevircem eğer yönetimin aklına yatarsa spy için bot falan ekler güzel bi suncu yapar veririm yönetime.
bi dakika resim eklemeyi unuttum

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Arayüz:
JDl1lE.png

Roller vb.

Z3E4Ez.png

R

Rolesa

Reis Konuşan konuşur konuşmayan susar chata bakar

Credits
0
Rating - 0%
bak demek istediğim şey yap şöyle güzel bişey kullanalım bence güzel olur
morq çok güzel bişey çıkar ama var ya eğer sistem windows vps ise daha da güzel olur amk tıkla kullan gibi

Credits
0
Rating - 0%
Valla dc olabilir ayyızdız timden ayrılan birkaç hackerde var bu dc de !
GDyEQ3.png

yqzm8N.png

lZb0nr.gif

Credits
0
Rating - 0%
onlara hacker demesek ?
birkaç kişide orada :D aynen doğru söylüyorsun hocam ayyıldız tim kadar boş insanlar görmedim okadar emeğe karşılık silip attılar en ufak tartışmamda.

Credits
0
Rating - 0%
birkaç kişide orada :D aynen doğru söylüyorsun hocam ayyıldız tim kadar boş insanlar görmedim okadar emeğe karşılık silip attılar en ufak tartışmamda.
o forumda botnet sokarak zamanında 4k botnet elde etmiştim salak dolu amk milletede anlatamıyorsun bunuda amk sleywiston mu ne sikimse şimdi o bilgisiz fukara popüler oldu

Credits
0
Rating - 0%
Madem Konu Daha Eski degil. bu lafta kalmasın saglam bir dc açalım. DC de tecrubeliyim fakat daha fazla ilgilenebilecek arkadaşlar varsa onlar yapmasını isterim. @Mectruy Sen de fazla naz yapma la :) Şaka Bir yana hocam acalim iste bir dc Bakalim keyfimize ama Dc de sadece sohbet, iletisim, falan olsun forum aktiflik dusmesin...

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread