Status
Not open for further replies.
Credits
7,186
Rating - 100%
Evet arkadaşlar yukarıdaki şahıstan 100 adet ipv6 proxy satın aldım 2fa kıran scriptte kullanmak için. Her şey güzel parayı felan attım proxyleri aldım ama proxyler çalışmıyor. Kendisine belirttim çalışmadığını bana fotoğraf attı çalışıyor diye. Bende dedimki beni orası ilgilendirmez benim sitemde çalışmıyorsa çalışmıyordur bu proxyler. Cevabı şöyle oldu: Ben 2fa kıran scriptten anlamam proxylerimide senin sitene özel yapmadım. Satarken hiçbir sorun çıkarmaz çalışır benden yana sıkıntı olmaz felan diyordu. Sorun çıkınca proxylerim senin sitene özel değil demek ha. Neyse sonra dedimki iade edelim ozmn. Daha 1 saat oldu ve ben sürekli çalışacakmı diye her yolu denedim. Sonra baktım olmuyor iade istedim. Dijital ürün olmadığı için iade yapmıyorum dedi. Yani kısaca ürününün arkasında durmayan zavallı bir kişi. Siz siz olun bu kişilerden alışveriş yapmayın. Birde proxy üretme scripti satıyor bu beyefendi. Sakın almayın hiçbiri çalışmıyor arkadaşlar. Diyeceklerim bu kadar. Screenshot_2022-03-05-14-07-51-586_org.telegram.messenger.jpg

Ha birde konuşmayıda silmiş ama ssleri almıştım sıkıntı yok. Eğer gerçekten sağlam biri olsaydı engelleyip konuşmaları silmezdi. İsim soyisim her şey var sizede ifşa edeceğim eğer yasak değilse.
Kişinin kullanıcı adı @Denmark

Credits
0
Rating - 0%
hahahaha yazik kafana cidden yaa sana iade yok dedim ama anlatamıyorum bu arada ss ler silmedim sadece senin gibi malların konuşmasını siliyorum görüntü kirliliği yapıyorsun dostun malın önde gidenisin proxyleri alıyorsan iade edilmeceğini kabut etmişsindir demek.

Credits
7,186
Rating - 100%
hahahaha yazik kafana cidden yaa sana iade yok dedim ama anlatamıyorum bu arada ss ler silmedim sadece senin gibi malların konuşmasını siliyorum görüntü kirliliği yapıyorsun dostun malın önde gidenisin proxyleri alıyorsan iade edilmeceğini kabut etmişsindir demek.
Dostum ben diyeceğimi dedim

Credits
458
Rating - 100%
Ayıp Olmuş.

Credits
0
Rating - 0%
paylaşabilirsin benim içim rahat ürün sıkıntı çıkarınca tavrının nasıl değiştiğini görsünler dostum
proxyler çalışıyor dedim inanmadın :D benim ürünümde sıkıntı yok sen 30 lira için ağlıyorsan 30 lira benim için para bile değil.

Credits
7,186
Rating - 100%
proxyler çalışıyor dedim inanmadın :D benim ürünümde sıkıntı yok sen 30 lira için ağlıyorsan 30 lira benim için para bile değil.
Para umrumda değil senin tavırların hoşuma gitmedi ve isterse 1 tl olsun o ürünün iadesini istemeye hakkım var dostum sonuçta çalışmıyor

Credits
0
Rating - 0%
Para umrumda değil senin tavırların hoşuma gitmedi ve isterse 1 tl olsun o ürünün iadesini istemeye hakkım var dostum sonuçta çalışmıyor
halen çalışmıyor diyor ben konudada belirtmişim iade yok diye ve proxylerim çalışıyor senin scriptinde çalışmıyorsa benim sorunum değil.

Credits
7,186
Rating - 100%
halen çalışmıyor diyor ben konudada belirtmişim iade yok diye ve proxylerim çalışıyor senin scriptinde çalışmıyorsa benim sorunum değil.
aynen dostum aynen sen böyle devam et başka yerden aldığım proxyle çalışıyor diyorum sana seninkiyle çalışmıyor diyorum benim sorunum değil diyorsun ya helal olsun

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread