Öneri Daha önce açılan konuları paylaşanlar hakkında (1 Viewer)

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,180
Rating - 100%
son zamanlar da hep önceden açılmış konular paylaşılıyor
bunlardan dolayı konusu çalınınan kişi sinirleniyo yanlış bişey söylüye ban yiyo aynı zamanda moderatör arkadaşlarda yoruluyor
bence bunların olmaması için paylaşılmış konuları paylaşan kişilere uyarı puanı verilmeli
benim düşüncem

@Gençtürk @SpyMod @CrowZ @Lav3y

Durden 

existence is not real.
Credits
1,735
Rating - 100%
Öncelikle şunu demeliyim bir konu hakkında çok konu açılıyor. Hepsini tek tek inceleyip öyle konu açamaz kimse. Dediğin mantikli ama eksik.

Durden 

existence is not real.
Credits
1,735
Rating - 100%
bunlardan dolayı konusu çalınınan kişi sinirleniyo yanlış bişey söylüye ban yiyo aynı zamanda moderatör arkadaşlarda yoruluyor
bence bunların olmaması için paylaşılmış konuları paylaşan kişilere uyarı puanı verilmeli
benim düşüncem

+++ @Gençtürk

Credits
1,456
Rating - 0%
benim düşüncem

Uyarı puanı veriliyor zaten çee

Credits
40,770
Rating - 100%
Valla Konuyu . sına kadar Kopyalayanlar Goruyorum Hatta Birisiyle Tartıştık 2 mizde Ban Yedik Saolsun İlk Banımı Yedirdi O Arkadaş
Benim Fikrim Konu Acmadan Once Benim Gibi Su usttekı Konu cubuguna Yazsınlar varmı yokmu Baksınlar Azıcık Sonra Açsınlar İş cıkarmasınlar
Çalanlara Zaten Dencek Bişide yok

Users who are viewing this thread