[Çözüldü] Şikayet konusu @osmancengızyurt (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

R3dh4X0r

🥀./R3dh4X0r sudo rm -rf /* belki bir gün..
Credits
4,185
Rating - 0%
Açmış olduğu konu
https://spyhackerz.org/forum/threads/para-kazanmak-isteyenler-konuya.131579/

Bu orosbu çocuğu 16 yaşındaki ufaklık sözde dayilardan no ve foto alıp şantaj yaparak para kazandığını, paranın %50 sini kendisi ile çalışana vereceğini söylemiş olsa bile yaklaşık bir haftadan uzun bu orosbu çocuğu herhangi bir iş yapmamış oyalayip durmuş terslemis çağrıya çıktığı datalarin ödemesini yapmamıştır tamamen kolpa dolandırıcı olduğu apaçık ortadadır forum yönetiminin böyle kolpa tokatçıları bu forum ortamından tamamen banlamasini talep ediyorum tek istediğim budur

Boş kolpanin tekidir zamanınıza emeklerinize çökecek kadar karaktersizdir muhatap almayın.

dl7z841.jpg
klcyx6p.jpg

8tgr9oq.jpg

@SpyAdmin @Anarchosa @Mectruy @Ritalin' @The - FaysaL @Lastromance

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,621
Rating - 100%
Açmış olduğu konu
https://spyhackerz.org/forum/threads/para-kazanmak-isteyenler-konuya.131579/

Bu orosbu çocuğu 16 yaşındaki ufaklık sözde dayilardan no ve foto alıp şantaj yaparak para kazandığını, paranın %50 sini kendisi ile çalışana vereceğini söylemiş olsa bile yaklaşık bir haftadan uzun bu orosbu çocuğu herhangi bir iş yapmamış oyalayip durmuş terslemis çağrıya çıktığı datalarin ödemesini yapmamıştır tamamen kolpa dolandırıcı olduğu apaçık ortadadır forum yönetiminin böyle kolpa tokatçıları bu forum ortamından tamamen banlamasini talep ediyorum tek istediğim budur

Boş kolpanin tekidir zamanınıza emeklerinize çökecek kadar karaktersizdir muhatap almayın.

dl7z841.jpg
klcyx6p.jpg

8tgr9oq.jpg

@SpyAdmin @Anarchosa @Mectruy @Ritalin' @The - FaysaL @Lastromance
@osmancengızyurt herhangi bir açıklama vs var mı senin tarafından ?

Credits
28,501
Rating - 0%
Tokata çıkmış forumda enayi arıyor kendince :) bir sürü şikayetçi var
Şimdi canım benım senın ıcınde acıklama yapıyorum kendım ıcınde acıklama yapıyorum grupta 23 kısı var toplam gelen data 250 300 benım data bası harcadıgım vakıt belge hazırlamak ıle beraber 40 50 dakıka bu ısı yıllardır yapıyorum gunde 7 8 data gırıyorum vakıt bıtıyor haftasonları data gırmıyorum gunun 24 saatı data gıremem sana beklemenı soyledım bekersen ekmek yersın senın ne oncelıgın var kı sana tolerans tanıyacagım burda ıs kovalıyoruz senın 3 5 kurusuna muhtac degılız bos bır konu. Benı datalarımı gır dıye darlayamazsın ıstedıgım zaman gırerım demekkı basım dolu daha onemlı ısler daha guzel datalar var bayram yaklasmıs data dıyorsun pazar gunu olmus data dıyorsun ısı bılmıyorsun bok atıyorsun.

Credits
307
Rating - 0%
sa öncelikle ben frover, şantaj grubunda ve low ahmetin diğer gruplarında da varım low ahmet bana her zaman ödeme yapar 2 yıldır tanıyorum ve sürekli kazanıyorum. low ahmet kimseye tokat atmaz her türlü ref kefim bana para attığına dair dekont da atabilirim tg: @froverafk . Şunu söylemek istiyorum burda konu açıp boş boş yere low ahmetin adına leke sürmeyin sadece siz yoksunuz grupta benim datalarım bile 1 hafta beklendi ben sabır ettim sonunda paramı aldım. Grupta kendisi de söyledi çok işim var sırayla herkesin datasını girmeye çalışıyorum diye. Sabırsız olan sizsiniz gelmişsiniz bide grubumuzda artislik yapıyonuz cc yapan kral mı oluyor dünkü çocuk diyosunuz? sabretip bekleseniz cebinize giren parayı görürdünüz bi ton kişi var low ahmete çalışan sadece siz yoksunuz. Datalarınız gecikti diye tokatçı muabelesi yapamazsınız. Low ahmete her türlü ref + kef im bana ödeme yaptığına dair bol bol kanıt atabilirim herkese iyi formlar 😁

R3dh4X0r

Credits
4,185
Rating - 0%
sa öncelikle ben frover, şantaj grubunda ve low ahmetin diğer gruplarında da varım low ahmet bana her zaman ödeme yapar 2 yıldır tanıyorum ve sürekli kazanıyorum. low ahmet kimseye tokat atmaz her türlü ref kefim bana para attığına dair dekont da atabilirim tg: @froverafk . Şunu söylemek istiyorum burda konu açıp boş boş yere low ahmetin adına leke sürmeyin sadece siz yoksunuz grupta benim datalarım bile 1 hafta beklendi ben sabır ettim sonunda paramı aldım. Grupta kendisi de söyledi çok işim var sırayla herkesin datasını girmeye çalışıyorum diye. Sabırsız olan sizsiniz gelmişsiniz bide grubumuzda artislik yapıyonuz cc yapan kral mı oluyor dünkü çocuk diyosunuz? sabretip bekleseniz cebinize giren parayı görürdünüz bi ton kişi var low ahmete çalışan sadece siz yoksunuz. Datalarınız gecikti diye tokatçı muabelesi yapamazsınız. Low ahmete her türlü ref + kef im bana ödeme yaptığına dair bol bol kanıt atabilirim herkese iyi formlar 😁
Evet bu kansizin multisi büyük ihtimalle:)) yönetimden isteğim böyle kolpa veletleri acil bu ortamdan uzaklaştırmaları.

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,621
Rating - 100%
@osmancengızyurt Dostum datalari biraz geç giriyor işin olabilir fakat @R3dh4X0r 1 hafta olduğunu ve bir işlem olmadığını belirtmiş , ikiniz aranızda böyle böyle olabilir vs diye konuşup anlaşmanız gereken bir durumdu bu ,

ama adama ufak bir tartışma çıkınca datalari girmicem demişsin ,
işin varsa kendi aranızda konuşup anlaşmanız gerekli herhangi bir müşteri darlayinca datalari girmiyorum deyip, gidemezsin öylece

,, şimdi @R3dh4X0r "çıktığı datalarin ödemesini yapmamıştır" demis ne olucak bu durum ?

+ Olarak konuşmanın öncesi vs yok gördüğüm kadarı ile , nasil anlastiniz ne kadar ödemesi gerek bir detay göremiyorum konuda ?

3.sahislar da şikayet konusuna karışmasın kurallar gereği

R3dh4X0r

Credits
4,185
Rating - 0%
Yaklaşık 8 adet data attık buna oyalayip duruyor data başına 6.5 8 k arası para geliyor kesinlikle tokatçıdır iş yapan veya yapacak biri oyalamaz zaten ufak da olsa birşeyler atar kendini kanıtlar güven ortamı oluşunca devam edilir bir haftadır eyvallah dedik işi olabilir yoğun olabilir yarak kadar boyuyla terbiyesiz terbiyesiz konuşup gruptan banlıyor Allah kesiliyor TG dan fakat anlayacağın bir ay böyle bekletip paraları alıp ortadan kaybolacak biz dünkü eleman değiliz az çok tecrübeye dayanarak konuşuyoruz iş yapacak olan vala hastalandım vala elektrik kesildi vala PC bozuldu demez icraat yapar kanıtlar kendini kuru muhabet değil..Ya bunu banlayın ya beni
Kim haklı kim haksız belli.
@osmancengızyurt Dostum datalari biraz geç giriyor işin olabilir fakat @R3dh4X0r 1 hafta olduğunu ve bir işlem olmadığını belirtmiş , ikiniz aranızda böyle böyle olabilir vs diye konuşup anlaşmanız gereken bir durumdu bu ,

ama adama ufak bir tartışma çıkınca datalari girmicem demişsin ,
işin varsa kendi aranızda konuşup anlaşmanız gerekli herhangi bir müşteri darlayinca datalari girmiyorum deyip, gidemezsin öylece

,, şimdi @R3dh4X0r "çıktığı datalarin ödemesini yapmamıştır" demis ne olucak bu durum ?

+ Olarak konuşmanın öncesi vs yok gördüğüm kadarı ile , nasil anlastiniz ne kadar ödemesi gerek bir detay göremiyorum konuda ?

3.sahislar da şikayet konusuna karışmasın kurallar gereği

Ritalix

Kullanılmayan hesap.
Credits
4,539
Rating - 100%
ADIMIZA KIM LEKE SURMEYE CALISIYORA ONUN ANASINI SKM
İlk olarak ikinizde üslubunuzu düzeltin burası gövde gösterisi konusu falan değil. Birdaha ailevi küfür olursa üslubun yüzünden uzaklaştırma alacaksın.

Evet bu kansizin multisi büyük ihtimalle:)) yönetimden isteğim böyle kolpa veletleri acil bu ortamdan uzaklaştırmaları.
Kendisi Multi değil kontrol sağlandı.

Tokata çıkmış forumda enayi arıyor kendince :) bir sürü şikayetçi var
Bir sürü şikayetçi varsa konu açarak hakkını arayabilir.
Acıklamamı yaptm konunun silimmesını ıstıyorum.
Şikayet konuları silinemez.
Benı datalarımı gır dıye darlayamazsın ıstedıgım zaman gırerım demekkı basım dolu daha onemlı ısler daha guzel datalar var bayram yaklasmıs data dıyorsun pazar gunu olmus data dıyorsun ısı bılmıyorsun bok atıyorsun.
Böyle bir dünya yok. O zaman bende bir iş alayım 2-3 ay sonra halledeyim sonuçta paramı aldım ve işim görüldü, evet bayram ve haftasonu görmezden gelinebilir birbirinize tatlı bir dille yanaşarak halledebilirdiniz. Burda yok ben bu kadar kazanıyorum yok bir sürü kişiyle çalışıyorum bunlar boş mevzular. Son olarak bir anda adamla tartışıp gruptan atman ve engellemen seni haksız duruma düşürüyor kısmen.

Bu şekilde olayı tamamen halledip çözmemiz zor lütfen biraz daha detaylandırın ve birkaç kanıt daha ekleyin.

Last edited:
Credits
28,501
Rating - 0%
Konuya son kez açıklama yapıyorum bana datalarını 24 hazıranda atmıssın konuyu dun acmıssın daha 3 gun olmus ve araya bayram gırmıs ufak beynını calıstırarak bayramda data gırılmedıgını anlaman bilmen gerek.Ben buraya geçtiğim ödemeleri döndüğüm paraları kanıtıyla kuruşu kuruşuna dekont dökümünü iletirim.Sana her datadan para çıkıyor diye bir şey söyleyen olmadı grupta 10 data altına girmediğimi belirttim bana attığın max 7 data var. Sıra beklemesini bilmediğin datalarına grmediğim için burda kudurup konu açman kendı sevıyenı bellı edıyor 1 hafta dedıgın sey 3 gun anca olmus kanıtlarıyla beraber buraya atıyorum konunun kilit olmasını istıyorum.boş laf ile herkes kral bu alemde.

1687938541836.png

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread