[ÇÖZÜLDÜ] @Rolex DENİLEN Şahıs Tokat! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
@Lastromance cnm burda sorgu ücreti istemiş zaten sorgu ücreti fazla olmaz biliyosun büyük ihtimal arkadaşlar özelden sorgu ücreti ne kadar diye konuşmuşlardır rolexte o konuşma üzerine 10tl diyodur.
Öyle demesem konuda 10tl adına niye başlık yapıyor anlatıyor ödeme ksniti falsn dolan yazamiom artk amk basm ağrıdı

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
kanka konuyla alakam yok ıkı tarafla dostlugumda yok işlem ne için yapıldıysa o gerceklesmeli forumda zaten sorgu seyı meyı yasak kapa konuyu forumla alakası yok konunun amm
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum aq burda gerçekleşmedi yada buranin tg sende falsn başka forum gibi bir baskayerde gerçekleştirdim.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Sabah skulzla konuştuğumda konu kapandı sen haklısın galiba falan demişti ve ucrer ne ara 50tl ye uçtu 10tl di çee
Adam yazmış. İadesini veya telafisini geçeceksin. Yarına kadar süren var, yoksa uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Adam yazmış. İadesini veya telafisini geçeceksin. Yarına kadar süren var, yoksa uzaklaştırmak zorunda kalacağım.
yaw 10tl dı ne ara 50tl ye cıkardı kanka sız benım uzerımemı oynuyorsunuz sende olayı goruytorsun 10tl dıodu 50tl ye cıkardı öyle bırseymı var aq bende kafama gore 1000 2000tl borcu var dıyım elınde kanıt bıle yok 20k ya dahıl hem onu gectım 10tl dı ne ara 50 oldu aq

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread