Cmd ile açılan reklam yardım. (1 Viewer)

Credits
10
Rating - 0%
Beyler bayanlar Selam. Öncelikle bir süre forumda aktif olamadım cenazem vardı.
Şimdi ben bilgisayarcıyım ve teknik hataları çözmenin yolunu biliyorum ama bilgisayarıma şu an öyle bi lanet bir şey dadandıki bi türlü kurtulamıyorum. Daha bilgisayara 2 hafta önce sistem yükledim ve orijinal win 10. Şimdi önce bi cmd ekranı geliyor ve hemen kapanıp herhangi internet tarayıcını açıyor ve reklam bile demediğim sayfalar açılıyor. Yaklaşık 15 dakikada bir sürekli oluyor. Bilgisayarı baya temizledim .Malwerbytes ile taradım kaspersky yükleyip taradım gereksizleri kaldırdım chromu sildim artık dosyaları temizledim kayıt defterini temizledim hack arşivimi flaşa alıp onu sildim bilgisayarı baştan aşağıya virüs taraması yaptırdım farklı programlarla ama çözülmüyor. Ve reklam gelmeden önce çıkan cmd ekranı olduğu içinde kaynağı takip edemiyorum. Adw cleaner da yaptım bu arada sıfır. Temp felan herşeyi temizledim ama bi türlü çözemiyorum. En son formata gitcem ama ben sorunu çözmek istiyorum bir daha karşılaşırsam diye. Bilgisayarımda virüs olmadığından ve zararlı yazılım bile olmadığından %100 eminim. En azından bissürü tarama programı bir şey yakalayamadı ve elimlede herşeyi temizledim. Kayıt defterini bile. Ama bu şey bir türlü gitmiyor. Ne yapmam lazım. Dediğim gibi cmd ekranından açılıyor önce ve kaynaktan dosya konumuna baktığım zamanda normal cmd geliyor yani bi anormallik gözükmüyor. Cmd ile ilgilide bir dosya yok Windows ta kafayı yicem. Lütfen gereksiz ve bilip bilmeden yorum yapmayın sadece bilen veya çözme ihtimalini düşündüğünüz yöntemleri yazın teşekkürler.

Credits
10
Rating - 0%
Ne viruslar var belli etmiyor kendini paralı anti kullanıyorum 200 tl yıllık o bile bulamıyor yeni fudlanmis virusleri
evet farkettim onuda ama usenmedim sistem dosyalarini bir bir inceledim hani bir harf kaymasi felan yok hersey normal sadece kaspersky cmd de bir terslik var diyor ama cozemiyor :)

Users who are viewing this thread