Öneri Chat hakkında (1 Viewer)

Credits
3,219
Rating - 100%
Selamlar SpyHackerz mensupları, chat içerisinde normal küfürlü konuşulsa anlarız eyvallah denir fakat, gözlemlediğim kadarı ile artık çok az saygın kişiler kalmış. Chatte annesinden kız kardeşine, dini inancından allahına kadar ne kadar küfür türetebiliyorlarsa hepsi chatte mevcut. Ben ve bana bu konu da destek çıkabilecek bir çok arkadaş tanıyorum, chatte ki bu saygısızlığa son verilmeli.

Bu konu hakkında yeni görüşler bildirmek için konu altına yazabilirsiniz, İyi akşamlar & forumlar.

Credits
43,826
Rating - 0%
Üyelere uyarı yapıldı, chatte aktif yetkili yokken üyeleri reportlayın yetkililer gördüklerinde ilgileniyor.

Last edited:

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
Selamlar SpyHackerz mensupları, chat içerisinde normal küfürlü konuşulsa anlarız eyvallah denir fakat, gözlemlediğim kadarı ile artık çok az saygın kişiler kalmış. Chatte annesinden kız kardeşine, dini inancından allahına kadar ne kadar küfür türetebiliyorlarsa hepsi chatte mevcut. Ben ve bana bu konu da destek çıkabilecek bir çok arkadaş tanıyorum, chatte ki bu saygısızlığa son verilmeli.

Bu konu hakkında yeni görüşler bildirmek için konu altına yazabilirsiniz, İyi akşamlar & forumlar.
Yaşantının olduğu her yerde kavga, gürültü olacaktır. Takmamaya özen gösterin, sonrasında yetkililer cezalarını kesiyorlar zaten.

Credits
11,020
Rating - 0%
Engel bas geç , aldıkları uyarılarda pek etkili olmuyor

Users who are viewing this thread