Bu kadar da olmaz !! (Yine Turkcell !!) (1 Viewer)

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Kusura bakmayın lütfen biraz küfür ettim çıldırmamak elde değil..
Bu Orospu çocukları 90 milyon lira ceza yiyince acısını bizden çıkartacak kadar şereften düşmüş kimselerdir.
Bo Orospu çocukları geçen yıl Haziran ayında (Haziran 2018) ödediğim faturayı ödenmemiş olarak tekrar karşıma çıkardılar oysa ki daha birkaç gün önce son faturayı da ödemiştim aradım şimdi makbuz istiyorlar bu kadar da adilik olmaz. Saatlerdir makbuzu aryıom çee

ARALIK AYINI DAHA YENİ ÖDEDİM 7 AYDIR YOK, DAHA YENİ Mİ GELDİ BU AQ
ÖDEDİM BEN BUNU!
SQz586.png

Edit: Faturaları yatırdığım şirketten (N KOLAY FATURA ÖDEME) fatura dökümanlarımı talep ettim yarın gönderecekler makbuzumu.

Last edited:
R

Rolesa

Kusura bakmayın lütfen biraz küfür ettim çıldırmamak elde değil..
Bu Orospu çocukları 90 milyon lira ceza yiyince acısını bizden çıkartacak kadar şereften düşmüş kimselerdir.
Bo Orospu çocukları geçen yıl Haziran ayında (Haziran 2018) ödediğim faturayı ödenmemiş olarak tekrar karşıma çıkardılar oysa ki daha birkaç gün önce son faturayı da ödemiştim aradım şimdi makbuz istiyorlar bu kadar da adilik olmaz. Saatlerdir makbuzu aryıom çee

ARALIK AYINI DAHA YENİ ÖDEDİM 7 AYDIR YOK, DAHA YENİ Mİ GELDİ BU AQ
ÖDEDİM BEN BUNU!
SQz586.png

Edit: Faturaları yatırdığım şirketten (N KOLAY FATURA ÖDEME) fatura dökümanlarımı talep ettim yarın gönderecekler makbuzumu.
Mobil bankaciliktan fln yuklediyse yolla dekontu orosou cocuklarina 1-2 gun beklerler sonra sisteme dusmedi der gonderirler

Users who are viewing this thread