Öneri Askere gidiyorum (2 Viewers)

Deal with the Devil

The joke's on you
Credits
1,502
Rating - 100%
Arkadaşlar bayramdan sonra askere gidiyorum başımıza bir iş gelmezse altı ay sonra tekrar buradayım forumda tanıştığım çok az insan var 1-2 tane bile onun dışında tek admin castieli tanıyorum tanışmadığımız arkadaşlarım abilerim ablalarım istemeyerek canınızı yaktıysam kalbinizi kırdıysam özür dilerim isteyerek canını yaktıklarımın ta amına koyim tekrar hepinizi seviyorum

Lucius1 

Cosa Nostra
Credits
33,081
Rating - 83.3%
Arkadaşlar bayramdan sonra askere gidiyorum başımıza bir iş gelmezse altı ay sonra tekrar buradayım forumda tanıştığım çok az insan var 1-2 tane bile onun dışında tek admin castieli tanıyorum tanışmadığımız arkadaşlarım abilerim ablalarım istemeyerek canınızı yaktıysam kalbinizi kırdıysam özür dilerim isteyerek canını yaktıklarımın ta amına koyim tekrar hepinizi seviyorum
Bende gidicem az kaldı dostum sağ salim git gel inşallah

Kurtbey

SOYTARI
Credits
1,320
Rating - 0%
hayırlı teskereler dostum merak etme su gibi gelip geçer ordayken sıkılır ana avrat düz gidersin ama askerliğini bitirip gelince ordaki ortamı mum ile ararsın :)

Credits
1,162
Rating - 0%
kilit al kendine ufak ayakkabılarını kitlersin. hırsızlık olayı hat safa da. hemen hemen herşeyine kadar çalıyorlar. tedbirli git. dolaplara kilit vurmak yasak. para taşıma boyunluk cüzdan al bitane. acemi birliğinde çok hırsız var dikkat et kendine. bu arada sivilde ne iş yapıyorsun?

Users who are viewing this thread