aninda 230 tl kazan bi̇texen (2 Viewers)

Credits
683
Selam arkadaşlar, güvenilir bir Türk borsası olan Bitexen bir kampanya yaptı ve referans linkinden kayıt olup ki*lik ve ikametgah doğrulama, müşteri formunu doldurma işlemini yapan herkese 20 BTXN (anlık değeri 140 TL) veriyor ve ben de bana gelen ödülün yarısı olan 10 BTXN'yi ( 70 TL ) banka hesabınıza ödül tarafınıza tanımlandıktan sonra yolluyorum.

ÖNEMLİ: 12.08.2022 Tarihinden Önce Üye Olanların Referansı İle Üye Olmanız Gerekiyor. Aksi halde ödül vermiyor.

KYC ONAYLANINCA DİREKT HESABA YATIYOR ÖDEME!

nEYoNe.webp

FORUM DIŞI ÜYE OLMAYAN KİŞİLERDE YAPABİLİR.
Ödeme almak için 0538 39- 99 13whatsapptan yazabilirsiniz.

İşlem takibi için refimle üye olursanız konuda belirtin lütfen.

📢BİTEXEN 30 BTXN (YATIRIMSIZ 230 TL KAZAN) 📢 Referanslarıma %50 iade 📢

nEYQ40.webp

Siteye Ref linkim ile üye oluyorsunuz, size 20 banada 20 BTX veriyor,ödül dağıtılınca 10 Btx iade ediyorum.
Toplam kazancınız 30 BTXN= 220-230 tl

Referanslı link; https://web.bitexen.com/sign-up?ref=616296276

Refsiz link

(Ref linkten Kayıt olup maili doğrulayın, diğer adımları uygulamasını indirip yapabilirsiniz.)

Refsiz ödül alamazsınız.

Yapmanız gerekenler:

-Ref linkimden kayıt olup KYC yapın.
-İkametgah belgenizi girin.
(Kuruma ibraz: BİTEXEN) seçeneğinden kolayca indirebilirsini ikametgahı.
-Müşteri tanımlama formunu doldurmayı unutmayın.
-Onaylı hesap statüsüne geçerseniz yeterli.
*Üye olduğunuz tarih ve saati + mail adresinizi ödüller hesabınıza geçince sizden isteyeceğim.

Hepsi bu kadar. Ödül tarafınıza tanımlandığı an ek ödülünüz için bana ulaşabilirsiniz. Anlık olarak 10 BTXN kuru neyse, size o kadar ödeme yollayacağım. Ödeme almak için ödülünüz size yansıdıktan sonra bana mail adresinizin ilk 2 hanesini, hesabınızın ekran görüntüsünü ve üye olduğunuz tarih ve saati ödül dağıtılınca sizden isteyeceğim. Bana iletmeniz gerekiyor teyit için.
İletişim Whatsapp: 0538 391 99 13
her türlü yardımcı olurum

Last edited by a moderator:

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,612
Selam arkadaşlar, güvenilir bir Türk borsası olan Bitexen bir kampanya yaptı ve referans linkinden kayıt olup ki*lik ve ikametgah doğrulama, müşteri formunu doldurma işlemini yapan herkese 20 BTXN (anlık değeri 140 TL) veriyor ve ben de bana gelen ödülün yarısı olan 10 BTXN'yi ( 70 TL ) banka hesabınıza ödül tarafınıza tanımlandıktan sonra yolluyorum.

ÖNEMLİ: 12.08.2022 Tarihinden Önce Üye Olanların Referansı İle Üye Olmanız Gerekiyor. Aksi halde ödül vermiyor.

KYC ONAYLANINCA DİREKT HESABA YATIYOR ÖDEME!

nEYoNe.webp

FORUM DIŞI ÜYE OLMAYAN KİŞİLERDE YAPABİLİR.
Ödeme almak için 0538 39- 99 13whatsapptan yazabilirsiniz.

İşlem takibi için refimle üye olursanız konuda belirtin lütfen.

📢BİTEXEN 30 BTXN (YATIRIMSIZ 230 TL KAZAN) 📢 Referanslarıma %50 iade 📢

nEYQ40.webp

Siteye Ref linkim ile üye oluyorsunuz, size 20 banada 20 BTX veriyor,ödül dağıtılınca 10 Btx iade ediyorum.
Toplam kazancınız 30 BTXN= 220-230 tl

Referanslı link; https://web.bitexen.com/sign-up?ref=616296276

Refsiz link

(Ref linkten Kayıt olup maili doğrulayın, diğer adımları uygulamasını indirip yapabilirsiniz.)

Refsiz ödül alamazsınız.

Yapmanız gerekenler:

-Ref linkimden kayıt olup KYC yapın.
-İkametgah belgenizi girin.
(Kuruma ibraz: BİTEXEN) seçeneğinden kolayca indirebilirsini ikametgahı.
-Müşteri tanımlama formunu doldurmayı unutmayın.
-Onaylı hesap statüsüne geçerseniz yeterli.
*Üye olduğunuz tarih ve saati + mail adresinizi ödüller hesabınıza geçince sizden isteyeceğim.

Hepsi bu kadar. Ödül tarafınıza tanımlandığı an ek ödülünüz için bana ulaşabilirsiniz. Anlık olarak 10 BTXN kuru neyse, size o kadar ödeme yollayacağım. Ödeme almak için ödülünüz size yansıdıktan sonra bana mail adresinizin ilk 2 hanesini, hesabınızın ekran görüntüsünü ve üye olduğunuz tarih ve saati ödül dağıtılınca sizden isteyeceğim. Bana iletmeniz gerekiyor teyit için.
İletişim Whatsapp: 0538 391 99 13
her türlü yardımcı olurum
Konu başlıklarını büyük harfle yazmak yasak dikkat edin

Users who are viewing this thread