Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
ilk olarak 1933 yılında okunmaya başlayan ANDIMIZ , 5 yıl önce türk tarihine kara bir leke sürülüp kaldırılmıştı ! ancak bugün o vahim hatadan dönüldü ve artık okullarda öğrenciler andımızı okuyabilecek.
Danıştay Öğrenci Andı'nı Kaldıran Hükmü İptal Etti

755a1c1e6aa87ef21101c38136a432b6.jpg

A

Anarchosa

New
By_uMuT Say is;

"Kürdüm..
Yanlışım
Tembelim
Elektürük çalarım
Terör yaparım
Aponun açtığı bok çukurunda durmadan ilerleyeceğime and içerim, varlığım elektirik çalanlara armağan olsun .. neyse devam etmiyim çee
"
Mectruy yargı dağıtıyor çee

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
savunma:
iyi kürtlerde var kurtuluş savaşında bizde yardım ettik (yokk böyle bişey) cumhuriyeti destekliyoruz (şeyh said - kürt said isyanı) yengelerimize atlıyoruz eşşeklerimizi şekerle kandırıp zikiyoruz abimin karısı ölürse benimde sikmeye hakkım var önce eşeğe sonra yengeye sonra herkes eşeğe
edit:ırkçılık kötü bişeydir fln

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
Andımızı okuduğu için; yurtlardan atılanlar, disiplin cezası alanlar, hakaret edilen öğrenciler,ant okutan öğretmenlere açılan soruşturmalar ee bunları unuttuk mu hemen ? Yerel seçimlerde oy toplamak için yaptıkları siyasi bir manevradır! akp bir hanedanlık partisidir Bu Millet Eğitilmediği sürece etnik kimlikler üzerinden yürüyen demokrasi de amerigan da gelir siker, alamanıda gelir siker, fransızı da gelir siker, bizim mallar da eyy amerigaa dedi diye kahraman ilan eder tayyibi. Ulan amk tayyibin eyy çektiğinde bu naralar ekonomiye yansımıyo mu zannediyorsunuz, "Bu fakir burda olduğu sürece papazı alamazsınız demişti" ne olduda çark etti aq.Yazdırmayın bana gece gece

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Andımızı okuduğu için; yurtlardan atılanlar, disiplin cezası alanlar, hakaret edilen öğrenciler,ant okutan öğretmenlere açılan soruşturmalar ee bunları unuttuk mu hemen ? Yerel seçimlerde oy toplamak için yaptıkları siyasi bir manevradır! akp bir hanedanlık partisidir Bu Millet Eğitilmediği sürece etnik kimlikler üzerinden yürüyen demokrasi de amerigan da gelir siker, alamanıda gelir siker, fransızı da gelir siker, bizim mallar da eyy amerigaa dedi diye kahraman ilan eder tayyibi. Ulan amk tayyibin eyy çektiğinde bu naralar ekonomiye yansımıyo mu zannediyorsunuz, "Bu fakir burda olduğu sürece papazı alamazsınız demişti" ne olduda çark etti aq.Yazdırmayın bana gece gece
adam eyy amerika diyor benim alacağım motor 3.500 tl yükseliyor alamıyorum amk cidden siyaset yasak ama tartışması çok zevkli neyse ben uyuyayım sıkmayaym iyi geceler

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
adam eyy amerika diyor benim alacağım motor 3.500 tl yükseliyor alamıyorum amk cidden siyaset yasak ama tartışması çok zevkli neyse ben uyuyayım sıkmayaym iyi geceler
Peki kendine bir motor almadan önce devlete 2 motor vergisi ödeyip sonra kendine 1 tane aldığını biliyormusun :D
İntel Hd 3000 ile takılmaktan gözlerim kan çanağı oldu bi gtx alamadık malum ülkede teknoloji üretilmiyor. İyi geceler

Credits
20
Rating - 0%
Böyle salak saçma işlerle uğraşacaklarına şu ülkeyi daha yaşanır bir hale getirselerdi Einstein'ın bahsettiği ırkçılık hastalığı bu kadar yükselmezdi... Şu yorumları okuduktan sonra bile ne kadar kör cahilin şu bilgisayarların başında olduğunu görebiliyorum bağnazlık beyni kaplıyor tabi kan gitmiyor sonra böyle oluyor... Hayır geri döndü de noldu ? Ne değişecek ? Romantikler dışında her sabah öğrencilere eziyet gibi gelecek törenler... O tören yapılacağına adam gibi bir 10 dakika verimli bir okuma saati yapılsa çok daha faydalı olurdu... Şimdi atar yapacak gerizekalılar olacak çünkü şu son yılların ergen modası milliyetçilik ya :D o yüzden liselerde moda olmuş sanırım adam gibi bir bilim insanı bu yüzden çıkmıyor komünizm böyle moda olduğu yıllarda bir sürü yazar çıkmıştı zaten o yazarları okusalar buradaki çoğu kişi daha üst zeka seviyesinde olurdu bundan eminim çünkü devrin en iyi şairleridir 1950-1980 arası şairleri... Okuyan tüm Milliyetçi arkadaşlarım şuan apolitik takılyor... Vaktinize yazık boşverin böyle boş işleri az kitap okuyun bilgilenin aşırı fikirlere kapılmayın...

Last edited:
A

Anarchosa

Böyle salak saçma işlerle uğraşacaklarına şu ülkeyi daha yaşanır bir hale getirselerdi Einstein'ın bahsettiği ırkçılık hastalığı bu kadar yükselmezdi... Şu yorumları okuduktan sonra bile ne kadar kör cahilin şu bilgisayarların başında olduğunu görebiliyorum bağnazlık beyni kaplıyor tabi kan gitmiyor sonra böyle oluyor... Hayır geri döndü de noldu ? Ne değişecek ? Romantikler dışında her sabah öğrencilere eziyet gibi gelecek törenler... O tören yapılacağına adam gibi bir 10 dakika verimli bir okuma saati yapılsa çok daha faydalı olurdu... Şimdi atar yapacak gerizekalılar olacak çünkü şu son yılların ergen modası milliyetçilik ya :D o yüzden liselerde moda olmuş sanırım adam gibi bir bilim insanı bu yüzden çıkmıyor komünizm böyle moda olduğu yıllarda bir sürü yazar çıkmıştı zaten o yazarları okusalar buradaki çoğu kişi daha üst zeka seviyesinde olurdu bundan eminim çünkü devrin en iyi şairleridir 1950-1980 arası şairleri... Okuyan tüm Milliyetçi arkadaşlarım şuan apolitik takılyor... Vaktinize yazık boşverin böyle boş işleri az kitap okuyun bilgilenin aşırı fikirlere kapılmayın...
Ananı sikseler, "Zaten olan olmuş adalet peşinde koşmaya gerek yok" mu diyeceksin ?
Sen rus asıllı değil miydin zaten birader ?
Bu tür duyguları anlayamaman normal.
Türkiye'yi eleştirebilirsin fakat duygusunu yaşayamadığın milliyetçilere "Gerizekalı, Geri Beyinli, Mozgurtlar vs" dersen yedi ceddine kayarım..

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
Bu amına kodumun türemesi kendisiyle çelişiyor hem 'Andımıza' karşı yorum yapıyor hemde alta devrim marşı koyuyor senin ben cinsini cibiliyetini sikym Amına kodumun mezopotamya eşşeği. Öğrenciye eziyet gibi gelecek törenmiş Türk'ün kimliğini asimile edecek kim varsa Anas1nı sikeriz Anasını.
Gelmiş burda devrimci jargonu yapmaya çalışıyor

Users who are viewing this thread