Alsimons mehmet veya yöneticiler konuya bakabilirmi (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
845
Rating - 100%
Adam benim dinime sövüyor ne Allah kaldı ne bişey ben pkk lı dediğim için ban yedim 15 gün :D
anasınada sövmedim bilerek ban yemiyim diye , semih aile Allah peygamber demeden forumdaki herkese sövdü alacağı maks 2 gün ban çok adaletli bi durum
ayrıca bana dilenci diyor benden para istedin vs kaç kez dedimki bi tane kanıtın varsa at foruma bidaha gelmicem kanıt atamıyınca olaya dahil olan bi abi var isminde eski türkçeli yazılar var Balam diyen onun annesine sövdü :D
İBRAHİM ALLAHA SÖVEN 5 GÜN YİYO BEN SİK KIRIĞI DEDİĞİM İÇİN 15 GÜN YEDİM ÇOK ADALETLİSİN BU ARADA KONUMUDA SİLME
AYRICA ANNEYE KÜFÜRDE ETMEDİM BİLEREK O HAFTADA 3 KEZ BANLANIYO SÜREKLİ AÇILIYO HER SEFERİNDE ALLAHA KÜFÜR
@Al Simmons @Mectruy @Mehmet @SkullZ

Credits
845
Rating - 100%
Konumu silip konuyu geçiştirmeye çalışma ben imt den ulaşırım her türlü sik kırığı dediğim için maks 2 gün atar insan diğeri Allah kitaba bana aileme forumdakilere sövüyo 5 gün yiyo

İ

İbrahim

Seni bu hafta 5 kere uyardım dedim bak diğer konuda sürekli aynı aynı şeyleri ısrar ediyorsun kime ulaşırsan ulaş ben ban süreni 1 saniye bile değişmem

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread