Önemli 200.000+ Üye Hayırlı olsun (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
201,695
Rating - 95%
Bu konu hem bir kutlama hemde bir eleştiri içerir
150.000 üye barajını geçmişiz farkında değiliz spy Ailesi, aslında bu rakama ulaşmak çok önemli birşey bu site için, çünkü Spy öyle herkesin boşverdiği bir ortam değil yani gözler hep üzerimizde, bukadar insan içinde herkes bize iyi gözle bakmıyor, yüzlerce insan tarafından nefret edilen bir siteyiz aynı zamanda, nefret edilmemizin tek sebebi çok başarılı olmamız ve kendi alanında Türkiyenin en büyük etkileşimli sitesi olmamızdır, birçok başarısız ve vasıfsız insana dert olduğumuz gerçeğini hepimiz bilmeliyiz yani neden anlattım bunları ? işte böyle leş bir ortama rağmen biz 150.000 üyeye ulaştık, kesintisiz yayında 7. seneye girdik, gücümüzü geçmişimizden alıyoruz, 7 senede yıkılmadıysak bunun sebebi tamamen geçmişimizde saklıdır, düşmanlarımızın cahil ve vasat oluşları sayesinde yolumuza tökezlemeden devam edebiliyoruz, düşünün bizden özenip onlarca hack forumu açtılar ancak hepsi iflas durumda ve acaba bir umut canlanır diye online kalmaya devam edenler var, kullandığımız temaya kadar taklit ediyorlar , sitelerine binlerce hacklink basıyorlar ama olmuyor olmuyor neden acaba ? cevabı herkes biliyor , taklitcilerde biliyor ama kendilerine söylemeye cesaretleri bile yok. Bizler Geleceğe yürümeye devam edeceğiz.

" Bunları yazdım diye beni yargılamayın, siz asla benim gibi sınanmadınız, çok az kişi sınandı. "
2005 Mectruy a.k.a Yaşlıkurt

Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread