Satılık Hack Forum / Hacking Forum (3 Viewers)

Credits
1,085
Merhaba arkadaşlar bir zamanlar "hack forum" adı altında zamanın en iyi forumlarından justhack hacking forumu satılığa çıkarılmıştır. forumun eski alan adı artık kullanılmamaktadır zamanında Googlede arama sıralarında 2. Ve 3. cü sıraya giren bu değerli forum sitesi satılığa çıkarılmıştır.
📌 Forumun güncel alan adı "onlyhacks" olmuştur
🔥 Forum özellikleri 🔥
SEO uyumlu özelleştirilmiş özel tasarım hacking teması ✅
Çift Temalıdır ✅
Hazır Rütbeler ve Rank sistemi ✅
Özelleştirilmiş ön ekler ✅
Css ile tasarlanmış özel Kullanıcı adı efektleri ✅
Kolay kullanım Admin paneli 7/24 destek ✅
Özelleştirilmiş kategoriler ✅
İstediğiniz kategoriyi ekleme çıkarma ✅
Forum içinde istediğiniz yere müşterilerinize özel reklam alanları oluşturabilirsiniz ve otomatik verdiği afişleri bannerleri oraya ekleyebilirsiniz.✅
Detaylı Kullanıcı yasaklama banlama ✅
İP BAN ATMA Modem banlama seçenekleri yasakladığınız kullanıcının foruma tamamen erişim engeli olsun istiyorsaniz bu seçenek çok iyi modem resetlemesi gerekiyor her seferinde :) ✅
Gereksiz konuları silme çıkarma editleme kısacası OWNER siz oluyorsunuz istediğiniz herşeyi detaylı ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Toplam 6K kullanıcı mevcuttur forumda herşey hazırdır fakat forumun istatistiklerinde kullanıcı sayısı 6K dan az gözükmektedir çünkü sistem Owner tarafından yasaklanan kullanıcıları istatistiğe dahil etmez buda aklınız da bulunsun ✅
OnlyHacks hack forum içinde çok değerli konular barındıran bir forumdur Ve SATILIKTIR ciddi alıcılar yoruma yazabilir veya PM gönderirlerse çok hoşnut oluruz. Forumu satma nedenimiz artık eskisi kadar yönetim olarak zaman ayıramıyoruz yönetimdeki kişiler ya askere gitti yada sivil hayatların da yeni bir işe başladılar bende öyle tabiiki forumu satma kararı aldım ilgilenenler ciddi olanlar yazabilir boş sorulara boş mesajlara yanıt vermiyorum kolay gelsin arkadaşlar.

Users who are viewing this thread