tokatçı @roodmicks (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
3,023
Rating - 0%
Zaten tüm forum tokatçı bir zavallı olduğunu biliyordu veledin tekidir kendisi 120 tl için tokat atmaya çalışmış fake @gaddaramca tg hesabıyla bir arkadaşımızı dolandırmaya çalışmıştır her ne desek boş kanıtları aşağıya bırakıyorum.

Fake gaddar rolü :D : https://www.hizliresim.com/gq1btq4

İletildi kısmında roody yazıyor bunun fake olduğunu düşünen varsa video halinde aldım adminler bana ulaşırsa tg den atayım sorun yok zaten gaddarda olayın farkında tüm forumda ne sik olduğunu biliyor :D

Veledin spy tag : @roodmicks
tg : whoisroody & roodyisback

gereğinin yapılmasını bkliyorum
@SkullZ @Nephthys

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Bahsedilen kişi ben değilim ayrıca amacım o arkadaşın 20k'sına çökmek olsaydı tgde hamzaly ve alfado denen arkadaşların 106k ve 40k hesaplarına el koyabilirdim, @evilbatros un 40, tg husoxreal 40, tg aquality 30, tg nur5ttin 50 60 ve daha cok her ne kadar boş konuşsalar da satışlarım vb herşeyim ortada boş lafa gerek yok ayrıca hesabım en son roslenc tarafından ele geçirilmişti @Viento biliyordur, tokat atsam nelere konabileceğimi de bilir kendisi herkes açık konuşsun konuyu açan arkadaşta benden express vpn ve banned dilendn arkadaş. Ayrıca fake bir hesap açıcak olsam neden spydsn ve gaddarcama adına açayım mantıksız.

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Maalesef bu üzücü olayla karşı karşıya kaldık. Üzücü olmasının tek sebebi kendisi 120 TL atmış. Madem o kadar kişiden beni seçtin bari gidip yüksek mebla atsaydın, neyse 60 TL bana at sana uygulamalı tokat atmayı öğreteyim 😉
Kim bana 120 tl atmış kardeşim?

Credits
3,023
Rating - 0%
Bahsedilen kişi ben değilim ayrıca amacım o arkadaşın 20k'sına çökmek olsaydı tgde hamzaly ve alfado denen arkadaşların 106k ve 40k hesaplarına el koyabilirdim, @evilbatros un 40, tg husoxreal 40, tg aquality 30, tg nur5ttin 50 60 ve daha cok her ne kadar boş konuşsalar da satışlarım vb herşeyim ortada boş lafa gerek yok ayrıca hesabım en son roslenc tarafından ele geçirilmişti @Viento biliyordur, tokat atsam nelere konabileceğimi de bilir kendisi herkes açık konuşsun konuyu açan arkadaşta benden express vpn ve banned dilendn arkadaş. Ayrıca fake bir hesap açıcak olsam neden spydsn ve gaddarcama adına açayım mantıksız.
konunun dışına çıkma :D başkalarıyla olan ticaretin bu tokatın üstünü örtmez başta hatan bu tam bir zavallı korumasına geçtin :) seni barındırmayacağımı belirttim daha önce de tokattan yarra yemiştin şimdi kalıcı siktirip gideceksin. mesajları silerek kaçılmaz sikim sonik şahitler tutma da ss leri açıkla ahahahahha

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
konunun dışına çıkma :D başkalarıyla olan ticaretin bu tokatın üstünü örtmez başta hatan bu tam bir zavallı korumasına geçtin :) seni barındırmayacağımı belirttim daha önce de tokattan yarra yemiştin şimdi kalıcı siktirip gideceksin. mesajları silerek kaçılmaz sikim sonik şahitler tutma da ss leri açıkla ahahahahha
Sen kimsin la bebe express banned dilenen 2 günlük türeme beni barındırmauacağını söylüyor. Bahsi geçen kişi ben değilim aşkım @Viento açık konuş hocam 19kya konacaksam bundan sonrasında daha nelere konabilirdim? Ayrıcs mesajlara baktım ortada tokat falan da yok artık kim konuşmuşsa ve ne zamana ait

Credits
3,023
Rating - 0%
Sen kimsin la bebe express banned dilenen 2 günlük türeme beni barındırmauacağını söylüyor. Bahsi geçen kişi ben değilim aşkım @Viento açık konuş hocam 19kya konacaksam bundan sonrasında daha nelere konabilirdim? Ayrıcs mesajlara baktım ortada tokat falan da yok artık kim konuşmuşsa ve ne zamana ait
konuşmayayım diyorum hala dilenen diyorsun :D Mesajları silmemiş olsaydın aktif ülke dilenip metod denediğini atardım buralara :) vpn de hatırlatayım sana ben nord saldım senin bana hiçbir menfaatin geçmedi kısaca. bana bi zararın da dokunmadı sırf tokatçıların anasını sikme arzumdan seni aşağılıyorum

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
konuşmayayım diyorum hala dilenen diyorsun :D Mesajları silmemiş olsaydın aktif ülke dilenip metod denediğini atardım buralara :) vpn de hatırlatayım sana ben nord saldım senin bana hiçbir menfaatin geçmedi kısaca. bana bi zararın da dokunmadı sırf tokatçıların anasını sikme arzumdan seni aşağılıyorum
Hayal dünyanla bas basa kalabılırdın artık

Credits
128
Rating - 0%
Zaten tüm forum tokatçı bir zavallı olduğunu biliyordu veledin tekidir kendisi 120 tl için tokat atmaya çalışmış fake @gaddaramca tg hesabıyla bir arkadaşımızı dolandırmaya çalışmıştır her ne desek boş kanıtları aşağıya bırakıyorum.

Fake gaddar rolü :D : https://www.hizliresim.com/gq1btq4

İletildi kısmında roody yazıyor bunun fake olduğunu düşünen varsa video halinde aldım adminler bana ulaşırsa tg den atayım sorun yok zaten gaddarda olayın farkında tüm forumda ne sik olduğunu biliyor :D

Veledin spy tag : @roodmicks
tg : whoisroody & roodyisback

gereğinin yapılmasını bkliyorum
@SkullZ @Nephthys
İyi forumlar

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Ortada tokat yok baktım da konusmalara arkadas neyin primini yasıyor 2 3 saate kesilir sesi neyse ahahH

Credits
729
Rating - 0%
Burda satış yaptığın forumu ilgilendirmez tokatlamadigina dair kanıt sunarsan adminler yardımcı olur

Credits
3,023
Rating - 0%
Burda satış yaptığın forumu ilgilendirmez tokatlamadigina dair kanıt sunarsan adminler yardımcı olur
kanıtı yok kanka bu çocuk her tokat attığında ya forum hesabım ya da tg hesabım çalındı diyor başka bahanesi yok

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Bak kardeşim ben roslenc adlı arkadaşa hesap sattım. Arkadaş mailden spy hesabımı çaldı. Sonrasında arkadaş tg den sizin attıgınız gibi alple konusmus videodakilere göre. Bu olayları geçiyorum çünkğ benle alakalı değil. Ben roslenc denen arkadaşa tg satın almak için yazdım ama bu amk aveline hesap sattığımda farklı biriydi. Ayrıca tg satın almak için yazdıgım da da roslenc degildi. Sattıgı tg nin uzun süredir kullanıldıgını ve banlanırsa garanti ödeme geçeceğini bildirdi. Arkadaş tg sattı bana girdigim tg de aynı sekil kullandıgı tg vardı ayrıca attıgınız ssteki gibi ben roodmicksim falan demiş. Ben de bunu görünce forum hesabıma girmeyi denedim baktım çalınmış bende vientoya yazdım, hesabım çalındı diye vb. Sonra viento gruba roslenci çekti arda ismi ve viento ses kaydımı aldı benim olmadıgımı anladı skullz falan da vsrdı. Sonrssında banım açıldı o gün bugündür böyle bir olay yok. Ayrıca ben ciddi anlamda tokstçı olsam bu forumda çalmadıgım sey kalmazdı ve cok kişi ile alışveriş yaptım forumda vientoyu yine şshit tutmak istemiyorum salın artık ugrasmayın @gaddaramca @texyv

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
kanıtı yok kanka bu çocuk her tokat attığında ya forum hesabım ya da tg hesabım çalındı diyor başka bahanesi yok
Çalındıgını üst yönetim biliyor sana laf düşmez üst yönetime karşı gelme

Roody

TOKATÇI

SOYTARI
Credits
605
Rating - 100%
Ben bu arkadşın dolandırıcı olduğunu demiştim kimse bana inanmamıştı bu arkadaşın peşinde galiba anonymous var ve sürekli milleti dolandırmak için bu nun hesabını çalıyorlar ne zaman birini tokatlasa hesabım çalındı hikayesi geçen seferde öylr demişti @SkullZ @Mectruy
Boş yapmaya gerek yok. Ciddi anlamda çalındı ve ben @Viento ya bunu kanıtladım roslenci çektik gruba hatta @SkullZ hstırlsr mı bilmem

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread