@burak hakkında şikayet (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Şimdi burak paranın gelmediğini, blind parayı attığını söylüyor. O zaman, sıra blind'te gönderildi kanıtını yolla öyle devam edelim

Credits
101,220
Rating - 100%
Ayrica Eemedyanin parasini odedim. Asilsiz Şeyler Konuşuyorsunuz lafinizi bilin
Ulan lavuk adam akıllı konuş ödediysen ben nerden bileyim chatte sana sövüyor du düne kadar kimle nasıl konuşacağını bil ben ordaki olaya istinaden çok adın çıkıyor dedim element uydurmuyorum herhalde

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
Hele bi durun bakalım ne açıklama vericek bu duruma @Burak bugünkü Suphinin olayında dediğimiz gibi kimse haksız banlanmaz kimsenin parası yenmez @SkullZ zaten en baştan olayla ilgileniyor,illa olumlu bir sonuç olacaktır iyi formlar çee

Burak

DOLANDIRICI

SOYTARI
Credits
41,268
Rating - 100%
8 ağustosta attıgı ss deki gelen 58 euronun detayını atsın . Benım 60 euro geldi mesajım 8 agustos saatide belli
Zorla Kendi Kendinizi Rezil Ediyorsunuz, bide hakli gibi şekil Yapiyorunuz Artisler Sizin Artisliginizi Yerim. Ekran Goruntusu asagida ingilizcen yoksa çevir bak ;)
Amına Koduğumun Yalancıları Sizi Ödemeyi Yanlış Alın Sonra Bizi Suçlayın
20220815_100103.jpg

Burak

DOLANDIRICI

SOYTARI
Credits
41,268
Rating - 100%
https://www.hizliresim.com/pp9zq7b buda diğer Ss

ÖNCE Gönderecek Adamı sağlam Seçin sonra Ödeme Yaptırın Sik Sik iş Yapıyorsunuz Sonra Bizi Suçluyorsunuz İftira Atmayı Bırakın İşinize Bakın Bu Saatten Sonra Benim Yalancılarla Kendini Bilmezler İle İşim Olmaz

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
Zorla Kendi Kendinizi Rezil Ediyorsunuz, bide hakli gibi şekil Yapiyorunuz Artisler Sizin Artisliginizi Yerim. Ekran Goruntusu asagida ingilizcen yoksa çevir bak ;)
Amına Koduğumun Yalancıları Sizi Ödemeyi Yanlış Alın Sonra Bizi Suçlayın
View attachment 35801
Ya bir dakika sen attığın görüntüde gönderen adam Muhammad Aflah,blindin attığı ssde de yazan isim aynı,para da gelmiş sana sorun ne?

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
Ya bir dakika sen attığın görüntüde gönderen adam Muhammad Aflah,blindin attığı ssde de yazan isim aynı,para da gelmiş sana sorun ne?
adam atıyor zaten ticari olarak attıgıı ıcın hesaba dusmuyor galıba

Credits
13,693
Rating - 100%
amına kodumun salağı o para her türlü hesaba düşer ticari olarak atılırsa bakiye gözükğr ama hesap kilit yer. SENİN HESABIN BEN ATMADAN ÖNCE KİLİT YEMİŞ ŞİMDİ O PARANIN ÜSTÜNE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORSUN @SpyWhite aynısı whitedada olmustu ama adam cıkarıp cebinden verdi senin gibi kahpe değil adam

Credits
13,693
Rating - 100%
haaaaa ondan dolayı sen telefonum kapandı hesaba giriş yapamıyorum falan muhabbeti yapıyordun KADAWLDAMWÖDNAWPIODHJAWDAWMÖDNBAWHDNKIAWJDOAWJDKAWDJAWD

Credits
4,373
Rating - 100%
amına kodumun salağı o para her türlü hesaba düşer ticari olarak atılırsa bakiye gözükğr ama hesap kilit yer. SENİN HESABIN BEN ATMADAN ÖNCE KİLİT YEMİŞ ŞİMDİ O PARANIN ÜSTÜNE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORSUN @SpyWhite aynısı whitedada olmustu ama adam cıkarıp cebinden verdi senin gibi kahpe değil adam
@Burak ve diğer arkadaşları tarafsızca yorumluyorum! Paypaldan bir kişi birine para atarsa o hesaba düşer ama kilit yer. Onaylanırsa parayı çekebilir ama o hesaba para gelmedi diye bir şey olmaz. burak ise para gelmedi diyor diğer arkadaşta ss ile gittiğine dair kanıt atıyor.

Credits
13,693
Rating - 100%
@Burak ve diğer arkadaşları tarafsızca yorumluyorum! Paypaldan bir kişi birine para atarsa o hesaba düşer ama kilit yer. Onaylanırsa parayı çekebilir ama o hesaba para gelmedi diye bir şey olmaz. burak ise para gelmedi diyor diğer arkadaşta ss ile gittiğine dair kanıt atıyor.
aynen öyle eğer hesap daha önceden kilit yediyse para geldıgınde bekleme yerine düşer

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread