@ROOT3R adlı üyeden Şikayetçiyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
119,017
Rating - 0%
öğlen 1 buçuk gibi bu arkadaşa taklit attırmak için yazdım ve 41 in aktif olup olmadığını sorduğumda aktif olduğunu söyledi.50 tlye anlaştık bugün 10 hesap vurdugunu max 4 dkkda kapanacağını söyledi ve önden atmamı söyledi rütbesi yüksek olduğu için güvendim ve gönderdim daha sonra shop yapıcam diye 2 saat oyaladı saat 3 olunca saat 4 te aktif olacağını söyledi bekledim saat 4 oldu sonra verdiği ibanın başkasına ait olduğunu iddia etti ve iban sahibinin onu dolandırdığını söyledi ve dekontu göndermeme rağmen hesabı kapatmayacağını söyledi telegramdaki tüm mesajları sildi ve spydan engelledi neyseki birkaç ss aldım aşşağıya bırakıyorum 50 tl tokatlayacak kadar düşmüş yetkililerin ilgilenmesini istiyorum @Viento @Mectruy @SkullZ
level 2die tokat atmış embesil şikayet konusu açmaz demiştr Halbuki anası açık arttırmada şuan xd

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
uys 50 tl mi şuan rutira satış yapması için 10k coin bagisliyorum kendisini beslesin kıral 50 tl ne ya 50 tl ye ne bok alcan bari 10k tokatlasan harbi tokat deriz de kendini 50 tl değerinde görüyorsan bizde çekirdekleri citleriz kusura bakma simdi

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
1 gun foruma girmedim basta skullz ile viento olmak uzere forumdaki uyelerin loglarini baskalariyla paylasan yonetim ekibi simdi cikmis beni banlamak icin fake tg adresimle uzerime komplo yapiyorlar @Mectruy ortada buyuk bir oyun var konuyu kitleip senin halletmeni istiyorum yoksa da hesabjmi kalici olarak silmeni istiyorum

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
son olarak bu tg adresi benim degil baskasi beni taklit ederek sizi tokatlamis iban kanitlarla birlikte savciliga suc duyurusunda bulunun avukat masraflarinizi da ben karsilarim hic sorun degil

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Konu sahibi arkadaş senle konuşan tg adı nedir ? kullanıcı adı ? paylaşırmısın ? birde rooter olduğuna neden emin oldun ? spyhackz.com dm den sana attımı tg sini rooter? detaylı açıklamanı yaparmısın ?

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
1 gun foruma girmedim basta skullz ile viento olmak uzere forumdaki uyelerin loglarini baskalariyla paylasan yonetim ekibi simdi cikmis beni banlamak icin fake tg adresimle uzerime komplo yapiyorlar @Mectruy ortada buyuk bir oyun var konuyu kitleip senin halletmeni istiyorum yoksa da hesabjmi kalici olarak silmeni istiyorum
Bak, bir kere daha uyarmayacağım. Eğer ki benim adımı bir daha logcu, log satar vs. olarak lanse edersen seni o konuşmanın benzediği akp gruplarına geri sokarım. Gerçekten ikincisi yok bu uyarının artık. Dikkat et hareketlerine. Konuya odaklan.

Credits
9,194
Rating - 100%
Konu sahibi arkadaş senle konuşan tg adı nedir ? kullanıcı adı ? paylaşırmısın ? birde rooter olduğuna neden emin oldun ? spyhackz.com dm den sana attımı tg sini rooter? detaylı açıklamanı yaparmısın ?
evet forumun chatine anlık taklit atılır yazmıştı

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
benim butun satis konularima bak benim tg adresim neymiw ayni sekil profilime bakip tg adresim neymis bak
ha bu arada skullz her sikayet konusuna 24 saat 12 saat 48 saat koyarken bana 6 saat koymus kudurmayin olm bu kadar ben kimseye tokat atmam beni kendinizle karistirmayin :)
Olaya son olarak @Mectruy bakmasini ve konuya bi tek onunla ilgilenmesini istiyorum

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread