Majuvana Dolandırıcısı (1 Viewer)

Credits
725
Rating - 0%
ARKADASLAR HERKESE SELAM ALEYKUM BEN BU @Majuvana DENEN GÖTEN PROXY SATİN ALDİM AMA PROXYLERİ BOZUK BOZUK OLDUĞUNU BELLİRİTİGİM HALDE YOK SEN YAPMAYO BİLMİYORSUN YOK SUNU BİLMİYORMUSUN GİBİ SOYLEMLERE KONUYU HEP LAFTALADİ YOK PLESK BOZUK YOK SU BOZUK YOK BU BOZUK GİBİ KENDİM İV6 DAN PROXY SATİN ALDİM TAS GİBİ ÇALIŞIYOR PROXYLER KENDİ PROXYDİ BOZUK HİC BİR SEKİLDE DONUS SAĞLAMIYOR MESAJLARA YÖNETİCİLERİN GEREGİBİ YAPMASINI. İSTİYORUM

SpyTurk.

DİKKAT!!! BU PROFİL DAŞŞAK KOKUYOR
Credits
2,287
Rating - 0%
Ya kardeş proxy kaç lira sanki böyle şeyler yapmaya hiç gerek yok 2/3 kuruş için. Bu arada geçmiş olsun.

Credits
765
Rating - 66.7%
Merhaba Öncelikle Benden Kendisi 1k Proxy Hizmeti Aldı Kullanmayı Bilmediği İçin Benim Ticaretimi Karalamaya Çalışmakta Proxy Kapalı Gibisinden Konuşmakta Ben Proxy Sattım https://proxy6.net/en/checker Buradan Proxy Aktif Değilmi Sorgulaya Bİlir

Sırf Beni Daha Fazla Rahatsız Etmemesi İçin Proxy Server Script Ücretsiz Olarak Verdim

Credits
725
Rating - 0%
Merhaba Öncelikle Benden Kendisi 1k Proxy Hizmeti Aldı Kullanmayı Bilmediği İçin Benim Ticaretimi Karalamaya Çalışmakta Proxy Kapalı Gibisinden Konuşmakta Ben Proxy Sattım https://proxy6.net/en/checker Buradan Proxy Aktif Değilmi Sorgulaya Bİlir

Sırf Beni Daha Fazla Rahatsız Etmemesi İçin Proxy Server Script Ücretsiz Olarak Verdim
KARDESİM SEN SORUNLUMUSUN BİLEREK Mİ YAPIYORSUN LAN YARAK EMBESELİ SENİN BANA KURULUMUNU GOSTERİDGİM SEKİLDE KURDGUM DAHA NASİL KURACAM UZAY İSTASYONUNDAN Mİ CEKECEM

Credits
765
Rating - 66.7%
KARDESİM SEN SORUNLUMUSUN BİLEREK Mİ YAPIYORSUN LAN YARAK EMBESELİ SENİN BANA KURULUMUNU GOSTERİDGİM SEKİLDE KURDGUM DAHA NASİL KURACAM UZAY İSTASYONUNDAN Mİ CEKECEM
Kardeş Ağzını Topla Düzgün Konuş Cahil Yapamıyorsan Bu Benim Sorunum Değil.

Credits
725
Rating - 0%
Kardeş Ağzını Topla Düzgün Konuş Cahil Yapamıyorsan Bu Benim Sorunum Değil.
Babacan sen bilerekmi soyluyon lan senin gösterdiğin şekilde yaptım anlamıyon mu sen bozuk bozuk proxy basmıyor mu kafa senin çalışmıyor gidip iv6 dan aldığım proxy çalışıyor senin proxy çalışmiyor çalışmıyor basiyormu kafa

Credits
765
Rating - 66.7%
Kendisine Satın Aldığı Proxy Site Kurdum Test Yaptı Benim Plesk Çalışmasa Napıyım Böyle Proxy Diyor Kurmasını Bilmse3ne Çalışmaz Zaten Avel Kendisi Çalıştığını Gösterdim Ve Çalıştığını Gösterdiğim Çalışırsa Hizmetini Sonlandfıracağınıda Belirtim Kabul Etti Ve Beni Tehdit Ediyor Allahın Aveli

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%
Konuya bende dahil olmak istiyorum öncelikle bende proxy serverini kullaniyorum majuvananin yani bende boyle bir sorun cikmsdi gerekli kaniglar istenirse atilirim sorun değil yani arkadasintekrar kullanmasini öneririm proxyleri

Credits
765
Rating - 66.7%
Küfür Etti Diye Parasını Ödediği hizmeti sonlandıramazsın o zaman iade geç öyle sonlandır aksi halde ceza uygulayacağız*.
Merhaba Öncelikle Üsteki Mesajımı Okumadan Böylebir Hüküme Karar Veremesin

Kendisi Proxy İle Site Aç Çalışsın

1658403773529.png

Senin Ailene Küfür Edilse Hiçbişrşey Yapmıcakmısın Nomral Bir Firmadan Alım Sağlasa Küfür İle Cvp Verse Hizmeti Sonlandırıp İade Geçilmez. Kendisinede Başta İade Yok Olarak Belirtim.

Kendi Tek Müşterim Kendisi Değil Birzamanlar

Bir Satıcı Olarak Alıcıya Bütün Herşeyi İletim.

Plesk Url Desteklemeyeceğinide Belirtim İllaki Sende Benim Proxy Kullanmışsındır Bunu Sende İyi Biliyorsun.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,596
Rating - 100%
Merhaba Öncelikle Üsteki Mesajımı Okumadan Böylebir Hüküme Karar Veremesin

Kendisi Proxy İle Site Aç Çalışsın

View attachment 35194

Senin Ailene Küfür Edilse Hiçbişrşey Yapmıcakmısın Nomral Bir Firmadan Alım Sağlasa Küfür İle Cvp Verse Hizmeti Sonlandırıp İade Geçilmez. Kendisinede Başta İade Yok Olarak Belirtim.

Kendi Tek Müşterim Kendisi Değil Birzamanlar

Bir Satıcı Olarak Alıcıya Bütün Herşeyi İletim.

Plesk Url Desteklemeyeceğinide Belirtim İllaki Sende Benim Proxy Kullanmışsındır Bunu Sende İyi Biliyorsun.
he iade yok olarak belirttiysen tamam problem yok SkullZ bakar konuya

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Benden Proxy Alımı Sağladı Kendisi Bana Küfürlü Hakaret Ettiği İçin Hizmetini Sonlandırdım.
Ne güzel iş dünyası, siz aylık olarak ne kadar kazanıyorsunuz da müşterilerinize bu kadar ilgisiz davranabiliyorsunuz?
"Küfür etti" diye hizmet sonlandırılmaz, bir daha ortak bir çalışma yapılmaz ve biter. Proxyler çalışıyor mu, server'ı değil, proxyleri atarsanız check edeceğim. PM'den iletin lütfen.

Credits
765
Rating - 66.7%
Ne güzel iş dünyası, siz aylık olarak ne kadar kazanıyorsunuz da müşterilerinize bu kadar ilgisiz davranabiliyorsunuz?
"Küfür etti" diye hizmet sonlandırılmaz, bir daha ortak bir çalışma yapılmaz ve biter. Proxyler çalışıyor mu, server'ı değil, proxyleri atarsanız check edeceğim. PM'den iletin lütfen.
Ben Zaten Proxy Satışı Yapmış Bulunmaktayım Müşterilerimle İlgisiz Davranmıyorum Aylık Nekadar Kazandığımın Bu Konu İle Alakası Bulunmamakta Edepsiz İnsanlar İle İş Yapmıyorum Telegram Üzerinden Sizinle İletişim Sağladım.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Ben Zaten Proxy Satışı Yapmış Bulunmaktayım Müşterilerimle İlgisiz Davranmıyorum Aylık Nekadar Kazandığımın Bu Konu İle Alakası Bulunmamakta Edepsiz İnsanlar İle İş Yapmıyorum Telegram Üzerinden Sizinle İletişim Sağladım.
Satış yaptıysan arkasında duracaksın. Kanıt varsa buraya atacaksın, benimle telegramdan özel olarak yalnızca video vs. atmak için görüşebilirsin, oda atamayacak durumdaysan. Edepsiz bir insansa, hızla ticaretini bitir, hizmetini sağla ve kapat konunu.

Credits
765
Rating - 66.7%
Satış yaptıysan arkasında duracaksın. Kanıt varsa buraya atacaksın, benimle telegramdan özel olarak yalnızca video vs. atmak için görüşebilirsin, oda atamayacak durumdaysan. Edepsiz bir insansa, hızla ticaretini bitir, hizmetini sağla ve kapat konunu.
Ben Hizmeti Küfür Ettiği Halde Sürdürdüm En Son Bana Ve Aileme Küfür Etti Ve Burda Konu Açarak Haksız olduğunu kanıtladı

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Ben Hizmeti Küfür Ettiği Halde Sürdürdüm En Son Bana Ve Aileme Küfür Etti Ve Burda Konu Açarak Haksız olduğunu kanıtladı
Burada konu açarak adaleti sağlamak istediğini ve senden şikayetçi olduğunu belirtiyor. Eğer ki ürün aldıysa, sende çalışıyor onda çalışmıyor olamaz. Çalıştıracaksın.

25.07.22 tarihine kadar, sistem çalıştı diye bir mesaj gelmezse, uzaklaştırılacaksın. Gidip o adamın ürününü ona kullandırt. Yoksa, üyeyi dolandırmış gibi olacaksın. Çünkü sistem sattın ve sistem çalışmıyor.

Credits
765
Rating - 66.7%
Burada konu açarak adaleti sağlamak istediğini ve senden şikayetçi olduğunu belirtiyor. Eğer ki ürün aldıysa, sende çalışıyor onda çalışmıyor olamaz. Çalıştıracaksın.

25.07.22 tarihine kadar, sistem çalıştı diye bir mesaj gelmezse, uzaklaştırılacaksın. Gidip o adamın ürününü ona kullandırt. Yoksa, üyeyi dolandırmış gibi olacaksın. Çünkü sistem sattın ve sistem çalışmıyor.
Kullandığı Sistem Beni Alakadar Edicek Bir İstem Değil Hayırdır Ben Çalıştırıcam Benden İpv6 Proxy Hizmeti Alan Bir İnsanın + Olarak İşini Benmi Yapacağım Ne Saçmalık Bu ? Proxy Çalışmasa Amena Diyeceğim Proxy Chacher Aktif Olarak Gözükmekte Onun Kullandığı Sistemde Çalışması Beni Bağlayacak Bir Durum Değil. Ve İade Yok Olarak Belirtmişim Senin Bu Şekil Haksız Bir Şekilde Yargılaman Nedir ? Alıcıya Alırken Herşey Belirtilir.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Kullandığı Sistem Beni Alakadar Edicek Bir İstem Değil Hayırdır Ben Çalıştırıcam Benden İpv6 Proxy Hizmeti Alan Bir İnsanın + Olarak İşini Benmi Yapacağım Ne Saçmalık Bu ? Proxy Çalışmasa Amena Diyeceğim Proxy Chacher Aktif Olarak Gözükmekte Onun Kullandığı Sistemde Çalışması Beni Bağlayacak Bir Durum Değil. Ve İade Yok Olarak Belirtmişim Senin Bu Şekil Haksız Bir Şekilde Yargılaman Nedir ? Alıcıya Alırken Herşey Belirtilir.
Benimle konuşurken üslubunu düzeltmeni öneririm. Sana diyorum ki, sen IPv6 Proxy satıyorsun değil mi? Checker'da da onaylıyor değil mi ve adamda çalışmıyor? Napacaksın sen o zaman ya ekstra ücretle ya da kendi insiyatifinle düzelteceksin senin verdiğin ürün adamda çalışmak zorunda ki ticaret tamamlanabilsin. Süründürmüşsün demo için dahi, sen bu şekilde mi "beklenti karşılıyorsun?" dediğim gibi, süren belli.

Credits
765
Rating - 66.7%
Benimle konuşurken üslubunu düzeltmeni öneririm. Sana diyorum ki, sen IPv6 Proxy satıyorsun değil mi? Checker'da da onaylıyor değil mi ve adamda çalışmıyor? Napacaksın sen o zaman ya ekstra ücretle ya da kendi insiyatifinle düzelteceksin senin verdiğin ürün adamda çalışmak zorunda ki ticaret tamamlanabilsin. Süründürmüşsün demo için dahi, sen bu şekilde mi "beklenti karşılıyorsun?" dediğim gibi, süren belli.
Sürem İstediği Kadar Belli Olsun Benden Sadece ''İPV6'' Hizmeti Aldı Crack Lendiği Zaman Aktif Olmakta Kullanıcının Proxy Ne İçin Kullandığı Beni Alakadar Etmeyecek Bir Durum Bu Süre Olayına Gelecek Olursak Hakklı Bir İnsanı Banlıyacaksan Buyur Banla Sonuçta Kimin Hakklı Kimin Haksız Olduğu Belli -

Users who are viewing this thread