Elveda (1 Viewer)

Derce 

Only Sex.
Credits
28,008
nerden başlasam bilmiyorum. artık hayat boka sarmaya başladı. üni için biriktirdiğim parayı makine alıp değerlendirmek istedim ve sonucunda 22k tokat yedim. şuan cidden ne yapacağımı bilmiyorum. şu son 15 gündür hayat o kadar kötü gidiyor ki tahmin edilemez. artık her şeyin sonuna gelmiş bulunmaktayım..

kimi kırdıysam hepsinden özür diliyorum. sizleri seviyorum hakkınızı helal edin . allaha emanetsiniz..

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
22k 4 aylık askeri ücret, hayatını karalar bağlayacagin bir rakam değil, üniyi 1 sene ertele. Önünde koskoca 1 yıl var çok şey basaririsin , yakışmıyor senin gibi genç bir adama küçük Emrah şarkısı koyup veda etmek , ama yok illaki ben bittim gidiom diyorsan götünü si.keyim. çee

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,580
nerden başlasam bilmiyorum. artık hayat boka sarmaya başladı. üni için biriktirdiğim parayı makine alıp değerlendirmek istedim ve sonucunda 22k tokat yedim. şuan cidden ne yapacağımı bilmiyorum. şu son 15 gündür hayat o kadar kötü gidiyor ki tahmin edilemez. artık her şeyin sonuna gelmiş bulunmaktayım..

kimi kırdıysam hepsinden özür diliyorum. sizleri seviyorum hakkınızı helal edin . allaha emanetsiniz..

22k 4 aylık askeri ücret, hayatını karalar bağlayacagin bir rakam değil, üniyi 1 sene ertele. Önünde koskoca 1 yıl var çok şey basaririsin , yakışmıyor senin gibi genç bir adama küçük Emrah şarkısı koyup veda etmek , ama yok illaki ben bittim gidiom diyorsan götünü si.keyim. çee
Hayattaki iniş çıkışlı yollar bizi hedefe daha kısa sürede götürür

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
22 k ya hayatim bitti diyorsan sen harbiden bitmissin parayla insan hayatı biçilmez bahsettigin niktar tekrar yerine koyulur ama insan ömrü ve zaman geri gelmez o yüzden gotune bir parmak at ve kendine gel

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
22K Tlcik için intihar edende ne bilim, DEKONT & Konuşmalar Varsa Dava Açsan Daha Fazlasını Alıyon

Ritalix

Kullanılmayan hesap.
Credits
4,539
Geçmiş olsun kanka para gelip geçici daha büyük miktarlar kazanırsın umarım normal bu kadar üzülmen o kadar emek var tabi ama yerden kalkmanda gerek.

Credits
8,954

hic umrumda degil

Users who are viewing this thread