Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Owner

LmLAkG.gif

Forum yönetimi

BulOBq.gif

Co - Admin

Wz7uMU.gif

Moderator

nFyiyO.gif

Senator

w4VUl8.gif

Major

E0wrXP.gif

Kıdemli üye

LH5aCJ.gif

Elimden gelenin fazlasını yaptım. Umarım beğenirsiniz...
Birimler için ( Örn: KızılBörü, Sosyal Medya ) çalışmalar sürüyor...

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Şuan ki rütbeler gayet iyi neden rütbelerle uğraşıp duruyonuz la hem bu rütbe gifleri tskya ait ve bu tur gifleri sevemedim gitti.

Credits
0
Rating - 0%
güzel bi çalışma olmuş ellerin dert görmesin.
Teşekkürler..
Şuan ki rütbeler gayet iyi neden rütbelerle uğraşıp duruyonuz la hem bu rütbe gifleri tskya ait ve bu tur gifleri sevemedim gitti.

Tsk'ya ait değil.. 50 Tl civarında bir fiyatı mevcut. TIKLA GİT giflerle uğraşmak istediğim için uğraştım.. Kimseden izin alacağımıda sanmam..

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Eline sağlık çok güzel olmuş, evet 50 tl lik herkese satılan imaj altyapısı bunlar, yani bir kişinin tekelinde olmayan gifler, bu yüzden çalma vs sözkonusu değil bence. Çok güzeller ancak foruma koymayışımızın sebebi GİF olmaları, forumu yavaşlatır ve kasmaya başlar sürekli.

Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık çok güzel olmuş, evet 50 tl lik herkese satılan imaj altyapısı bunlar, yani bir kişinin tekelinde olmayan gifler, bu yüzden çalma vs sözkonusu değil bence. Çok güzeller ancak foruma koymayışımızın sebebi GİF olmaları, forumu yavaşlatır ve kasmaya başlar sürekli.

Nokta.

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Çok karışık, bir düzen yok..
Mesela küçükten büyüğe doğru rütbelerde hilal sayısı artabilirdi ama siz tamamen birbirlerinden bağımsız yapmışsınız.
Yine de Ellerinize sağlık :)

Credits
4
Rating - 0%
Yönetim ekibi,major,kıdemli üye'yi kendim yaptım.. Teşekkürler...

Peki gifleri zoomladigimizda cikan ALSANCAK yazısı :p Ve ranklarin içinde zaten o dediklerin vardı sadece ranklara ad koymuşsun yanlış hatırlamıyorsam hatta turuncu olan lojistik gibi bir şeydi ve renkleri eşleştirmeye çalışırken Senatorü moderatörden üstün ranka koymussun renkler uyması için yani Spyhackerz başkasınin çalıntı ranklarini kullanmamalı bence

Credits
0
Rating - 0%
Peki gifleri zoomladigimizda cikan ALSANCAK yazısı :p Ve ranklarin içinde zaten o dediklerin vardı sadece ranklara ad koymuşsun yanlış hatırlamıyorsam hatta turuncu olan lojistik gibi bir şeydi ve renkleri eşleştirmeye çalışırken Senatorü moderatörden üstün ranka koymussun renkler uyması için yani Spyhackerz başkasınin çalıntı ranklarini kullanmamalı bence

Kardeşim çalmıyorum. Ve de mec abi gif forumu yavaşlatır dedi kullanılmayacak. okumanız yok mu ?

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread